Доля, яку ми обираємо: У Сирії загинув офіцер-зрадник України

В Україні Володимир Жук був керівником Центру антипіратських операцій.

Російські військові у Сирії. Фото: spynet.ru.

У Сирії загинув український офіцер-перебіжчик, командир 102-го загону спеціального призначення ВМФ Росії, капітан другого рангу Володимир Жук. Про це пише ZN.ua з посиланням на Генштаб ЗСУ, передають Патріоти України.

До окупації Криму цей офіцер був командиром 801-го окремого загону боротьби з підводними диверсійними силами і засобами ВМС України. З весни 2013-го керував Центром антипіратських операцій, який готував військових моряків для спільних дій з підрозділами НАТО і ЄС у складі коаліційних сил з проведення операцій з морського перехоплення. Після анексії Криму Російською Федерацією Жук перейшов на бік противника.

Хіти тижня. Офіційний сайт "найокупованішого" українцями міста Польщі відтепер пише "солов’їною"

вівторок, 12 грудень 2017, 0:20

У одному з набільших міст Польщі, Познані, вперше країні запустили розділ на офіційному сайті міста українською мовою. Там є інформація про місто, роботу та навчання у столиці Великопольщі. "Tаке рішення є відповіддю міста на зростання кількості мешкан...

Полювання на плотницоїдів: Населення Луганська після втечі голови "молодої республіки", завалює нову "владу" доносами на сусідів

вівторок, 12 грудень 2017, 0:14

У функціонерів ЛДНР не має бути ілюзій. Щойно до Донецька та Луганська увійдуть доблесні війська «бандерівської хунти» та «негрів НАТО», всіх їх з потрохами здадуть ті, що усміхаються наразі в обличчя. А патріоти України в окупації доповнять пропуски.