"Домовилися випити разом в Донецьку по 100 гр.": Ярош розповів про зустріч із Наєвим

Зараз бази добровольчої армії працюють в штатному режимі, в той час, як УДА підпорядкована командуванню ООС.

Дмитро Ярош. Фото: 24 канал.

На сьогоднішній день в Україні діє єдиний антикремлівський фронт, який неможливо роз'єднати, передають Патріоти України.

Командувач Добровольчого українського корпусу, народний депутат Дмитро Ярош коментуючи свою зустріч з командувачем ООС генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим і начальником штабу ООС генерал-майором Валерієм Залужним, зазначив: «Зустрілися, обмінялися інформацією, обговорили дійсність і перспективи, запевнили один одного, що тільки в єдності - сила, і люди, об'єднані ідеєю державності української нації, здолають будь-якого ворога, в першу чергу - Московську імперію, і домовилися випити разом в Донецьку по 100 грам після звільнення Донецької і Луганської областей. Про Крим теж не забули».

За його словами, зараз бази добровольчої армії працюють в штатному режимі, в той час, як УДА підпорядкована командуванню ООС: «Тилові бази 5-го, 8-го Окремих батальйонів, Окремого легкопіхотного загону «Волинь», медичного батальйону «Госпітальєри», Військової розвідки, Територіальних загонів Української Добровольчої Армії працюють в штатному режимі. Передові оперативні бази - теж.
Ворогам відкриваю «важливу» військову таємницю: «всі бази УДА від 2015 вже "захоплені СБУ": там завжди знаходяться представники військової контррозвідки, а сама УДА цілком підпорядкована командуванню ООС». Тому, ніяким фейкам, ворожим ЗМІ, чорноротим «типа-патріотам» ефесбешного забарвлення, єдиний антикремлівський фронт не роз'єднати.
Бо ми, добровольці, волонтери, зсушніки, сбушники, нацгвардійці, поліцейські, прикордонники, і всі, кому не байдуже - п'ятий рік на війні. А це багато коштує. Тому що разом ми - сила! І все буде Україна! І ще. Ми знищили чимало російських бойовиків і їх техніки».

Пережив катування окупантів, але не встиг доїхати до рідних: У мережі розповіли історію українця, який підірвався на ворожій міні

субота, 26 листопад 2022, 10:40

В Україні продовжують згадувати історії цивільних і військових, яких убила Росія. Серед них – 53-річний Іван Помилуйко з Чернігова, який пережив полон російських окупантів, а потім підірвався на їхній міні у Ягідному, передають Патріоти України. 1 квіт...

Вони наближають перемогу! Захисникам України на Херсонщині потрібна допомога: долучитися може кожен (фото)

субота, 26 листопад 2022, 9:59

Захисникам України із 79-го прикордонного загону, які дають відсіч російським загарбникам на півдні, звільняючи рідну землю від окупантів, потрібна допомога. Долучитися до збору коштів на автівку для воїнів може кожен. "Війна, на жаль, триває... Вона н...