Дональд Трамп і магічна куля: Дивна фотографія з президентом США підірвала інтернет

​Через фото, яке вже стало вірусним, президент США став героєм численних фотожаб.

Жест, за задумом організаторів, має символізувати спільну боротьбу з тероризмом. Фото: The Guardian.Президент США Дональд Трамп відвідав арабо-американський саміт, який відкрився 21 травня в Ер-Ріяді. Разом з президентом Єгипту і королем Саудівської Аравії Трамп сфотографувався, поклавши руки на глобус, що світиться. Тепер в інтернеті гадають, що міг означати цей досить дивний жест, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На фотографії, що стала вірусною, Дональд Трамп, Абдул-Фаттах Ас-Сісі і король Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд стоять біля глобуса, поклавши на нього руки.
Взагалі цей жест покликаний символізувати спільну боротьбу з тероризмом, повідомляє Guardian. Але, дивлячись на прикриті очі Трампа, користувачі соцмереж почали підозрювати, що тут щось не так.
В інтернеті вирішили, що фотографія - відмінна ілюстрація до фільмів і коміксів і Трамп там аж ніяк не позитивний персонаж.

Хіти тижня. А ви це знали? Звідки взялося гасло "Слава Україні"

вівторок, 17 липень 2018, 20:00

Як не важко здогадатись, це був час звитяг та справжніх героїв, патріотів України... Вираз "Слава Україні!" з'явився за часів Української революції 1917-1921 років, повідомляють Патріоти України. Гасло "Слава Україні! - Козакам слава!" використовував з...

Щоб не потрапити в "чистилище": Російський актор з колегами зареклися їхати на концерти у Крим

вівторок, 17 липень 2018, 19:36

Мова йде про акторів гумористичного театру "Квартет И", засновники якого родом з Одеси. Актор, учасник і співзасновник театру "Квартет И" Ростислав Хаїт заявив, що він і його колеги не поїдуть в анексований Крим. Про це він повідомив в інтерв'ю сайту ...