Дональд Трамп і магічна куля: Дивна фотографія з президентом США підірвала інтернет

​Через фото, яке вже стало вірусним, президент США став героєм численних фотожаб.

Жест, за задумом організаторів, має символізувати спільну боротьбу з тероризмом. Фото: The Guardian.Президент США Дональд Трамп відвідав арабо-американський саміт, який відкрився 21 травня в Ер-Ріяді. Разом з президентом Єгипту і королем Саудівської Аравії Трамп сфотографувався, поклавши руки на глобус, що світиться. Тепер в інтернеті гадають, що міг означати цей досить дивний жест, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На фотографії, що стала вірусною, Дональд Трамп, Абдул-Фаттах Ас-Сісі і король Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд стоять біля глобуса, поклавши на нього руки.
Взагалі цей жест покликаний символізувати спільну боротьбу з тероризмом, повідомляє Guardian. Але, дивлячись на прикриті очі Трампа, користувачі соцмереж почали підозрювати, що тут щось не так.
В інтернеті вирішили, що фотографія - відмінна ілюстрація до фільмів і коміксів і Трамп там аж ніяк не позитивний персонаж.

Хіти тижня. Відрізали голову та з'їли: Моторошне вбивство харківського копа (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 17:00

Імовірно вбивство сталося 1 жовтня, труп чоловіка був виявлений 11 жовтня в підвалі по вул. Краснодарській, 173. У Харкові в районі Салтовки вбили прапорщика Володимира Петрова, після чого відрізали голову від тіла, передають Патріоти України з посилан...

Хіти тижня. "В УПЦ (МП) є серйозні настрої, спрямовані на відрив від Москви", - релігієзнавець

неділя, 21 жовтень 2018, 15:30

Новим предстоятелем об'єднаної Української православної церкви, найімовірніше, оберуть одного із тих ієрархів, які зараз керують своїми єпархіями чи церквами в Україні. Це, скоріш за все, буде та людина, що зможе повести за собою саме в цей момент. Про...