Дональд Трамп і магічна куля: Дивна фотографія з президентом США підірвала інтернет

​Через фото, яке вже стало вірусним, президент США став героєм численних фотожаб.

Жест, за задумом організаторів, має символізувати спільну боротьбу з тероризмом. Фото: The Guardian.Президент США Дональд Трамп відвідав арабо-американський саміт, який відкрився 21 травня в Ер-Ріяді. Разом з президентом Єгипту і королем Саудівської Аравії Трамп сфотографувався, поклавши руки на глобус, що світиться. Тепер в інтернеті гадають, що міг означати цей досить дивний жест, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На фотографії, що стала вірусною, Дональд Трамп, Абдул-Фаттах Ас-Сісі і король Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд стоять біля глобуса, поклавши на нього руки.
Взагалі цей жест покликаний символізувати спільну боротьбу з тероризмом, повідомляє Guardian. Але, дивлячись на прикриті очі Трампа, користувачі соцмереж почали підозрювати, що тут щось не так.
В інтернеті вирішили, що фотографія - відмінна ілюстрація до фільмів і коміксів і Трамп там аж ніяк не позитивний персонаж.

Хіти тижня. "Руками, ногами и головой об плитку, аж звенело": Група підлітків у Донецьку побила окупантів

вівторок, 24 квітень 2018, 23:22

Спочатку російські найманці переслідували молодь, яка намагалася втекти, але потім переслідувачі самі перетворилися на жертви. «Донецк.19.30. Прям у центрального входа в Континент человек 20 пацанов (14−16 лет) от...ярили двух вояк, и ногами, и руками,...

Кремль помстився Марку Фейгіну

вівторок, 24 квітень 2018, 21:42

Адквокат в останні роки вів справи українських політв'язнів, в тому числі Надії Савченко, журналіста Романа Сущенка та інших. Більше не адвокатом був визнаний Марк Фейгін за рішенням Рада палати адвокатів Москви. Про це він повідомив в Твіттер, передаю...