"Героям слава!": До Дня захисника України окупований Донецьк обклеїли проукраїнськими листівками (фото)

Напередодні свята в людних місцях - біля ринків, зупинок транспорту і на вивісках адмінбудівель - з'явилися яскраві синьо-жовті постери.

В окупації теж приготувалися до свята. Фото: Радіо Свобода.

Жителі окупованих міст на Донбасі, дотримуючись конспірації, знову приєдналися до привітань із нагоди Дня захисника України, передають Патріоти України.

Напередодні свята в людних місцях - біля ринків, зупинок транспорту і на вивісках адмінбудівель - з'явилися яскраві синьо-жовті постери. Так, наприклад, невеликі постери були розклеєні в Донецьку і в центрі Макіївки.

Крім того, в окупованому Донецьку до будівлі каплиці прикріпили синьо-жовтий прапор. У Дебальцевому на місцевій школі з'явився слоган «Слава Україні». В Антрациті Луганської області було помічено напис «Донбас-Україна» на будівлі будинку культури.


Хіти тижня. COVID-19: "Українцям не "світить" вакцина від коронавірусу", - вірусолог

середа, 8 квітень 2020, 1:00

Країни, які розробляють вакцину від COVID-19, насамперед рятуватимуть своїх громадян. За її словами, отримати імунітет від нового вірусу можна двома шляхами - перехворіти і одужати або отримати вакцину. Однак вакцинацію робити поки нічим. "США і Гонкон...

Пандемія - поштовх до позитивних змін, - історик

середа, 8 квітень 2020, 0:25

Історик розповідає про те, як пандемії впливають на суспільний розвиток в Європі та Азії, в чому відмінність та в яких книжках це описано. Останнім часом багато кажуть і пишуть про те, що після пандемії коронавірусу світ вже не буде таким, яким він був...