У мережі з'явилося відео, на якому воюючий в складі окупаційних військ на Донбасі російський найманець з Чечні з позивним "Сержант" розповів про те, що проїхав 2000 км, щоб воювати проти "українців, які прийшли на нашу землю". Відео на своїй сторінці у facebook оприлюднив блогер Сергій Наумович, інформують Патріоти України.
Бойовик розповідає, що проходив службу в Ростові, в 22-й бригаді спецназу ГРУ на полігоні "Світанок". За його словами, воювати на Донбас він приїхав добровільно ще в 2014 році. Також він зізнався, що брав участь в боях під Іловайськом, воював в загоні Алабая.
Відповідаючи на питання про мотиви приїзду на Донбас, найманець відповів: "Эти уроды (українці - ред) вот, понимаете, приехали на нашу землю. Они не понимают с кем связались. Это не ихняя земля. Потому что Донецк, Донбасс - это наша земля. Мы за него горой стоим. Почему? Потому что есть у меня тоже здесь корни чуть-чуть, дети-шмети".
У свою чергу, користувачі соцмереж дуже бурхливо і гнівно відреагували на слова терориста:

У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...