ДТП у Києві: Авто поліції збило жінку, постраждала в реанімації (фото, видео)

В результаті ДТП жінка отримала важкі травми.

У Києві авто поліції збило жінку. Фото: Обозреватель.

У Києві поліцейські на службовому автомобілі Renault збили 58-річну жінку-пішохода. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Аварія сталася близько 12:00 у вівторок, 19 квітня, біля станції метро "Дорогожичі". Повідомляється, що жінка переходила дорогу за межами "зебри".

В результаті ДТП постраждала отримала важкі травми. Прибулі медики на місці надали їй допомогу і доставили в одну зі столичних лікарень, у відділення реанімації. Пізніше в Департаменті патрульної поліції заявили, що жінка перебігала дорогу в невстановленому місці.

У ЗМІ з'явилося відео з камер відеоспостереження, які зафіксували момент ДТП біля станції метро "Дорогожичі".

За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху).

Медики повідомили, що потерпіла перебуває в стані коми.

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...

Смертельна спека: У Великому каньйоні загинули троє туристів, температура сягає 43°C

вівторок, 23 червень 2026, 19:10

У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...