В окупованій Макіївці співробітники "поліції ДНР" вбили 18-річного підлітка, повідомляють Патріоти України.
"Терміново повідомлення. У Макіївці співробітники "поліції" прямо в будівлі РУВС вбили підлітка Владислава Гриневича. Або ж він помер сам? Точної інформації немає. Вже п'ять осіб, макіївчан, це підтверджують. Обіцяють завтра надати скан повного висновку судмедекспертів та інші документи, що підтверджують цей випадок", - розповсюдив у своєму мікроблозі в Twitter повідомлення з соцмереж Necro Mancer.
Відзначається, що в морзі висунули версію про розрив судини в голові. "Сьогодні вбили нашого відмінного друга. В "міліції" саме вбили. У зеленій футболці. Звуть Влад Гриневич. 18 років хлопцю. Убили саме, а не нещасний випадок. Нелюди. Мати залишилася одна. Дубинкою по голові, і він мертвий", - написали в мережі місцеві жителі.
Також зазначається, що терористи забрали жінку разом із сином. Хлопця завели в відділення, а жінку залишили на вулиці. Вона прочекала сина 5-6 годин. В результаті, підліток написав їй, щоб принесла поїсти. Жінку не впускали всередину, а коли вона побачила, що під'їхала швидка допомога, відразу все зрозуміла. Пізніше, медики сказали, що її син помер. Тим часом, в "поліції ДНР" спростували інформацію, що хлопця вбили.
"У Кіровський РВ з міського ПТУ №125 надійшов лист з проханням провести профілактичну бесіду з учнем Владиславом Гриневичем, який систематично прогулював заняття. Молоду людину запросили на бесіду в орган "внутрішніх справ". У розмові з'ясувалося, що хлопець регулярно вживав наркотики ... Під час бесіди юнак раптово зблід і знепритомнів", - виправдалися терористи.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...