Дуже бідкаємось, чекаємо, коли буде наша єдина Україна , - луганчани розповідають про реалії, в яких виживають (відео)

Місцеві критикують "ЛНР" у чергах на пунктах переходу.

Скрін відео

На пропускному пішому пункті у Станиці Луганській довжелезні черги по обидва боки. Одні йдуть в окупований Луганськ, інші навпаки - звідти. Людям доводиться стояти по кілька годин. Для них тут розмістили пункт обігріву. Всі йдуть у своїх справах, але більшість по продукти. Про це йдеться в сюжеті ТСН, інформують Патріоти України.

"Сало українське, молока, якщо буде, маргарин, масло – все, що дешевше. Подивіться, які там ціни скажені. Втричі дорожче. Пенсія 2400 рублів, а ціни у рази три–чотири дорожчі. Гривні я там не бачила", - розповідає одна з місцевих жінок.

"Дуже бідкаємось, чекаємо, коли буде наша єдина Україна, це моє велике бажання. Сина вбили, ополченці прокляті, просто їм не сподобався. Боїмося розказувати, бо прийдуть, тут отак шепочемося", - розповідає інша жінка.

На зупинці в рядочок автобуси, повезли тих, хто повертається в Луганськ. Останні дні наплив людей значно зріс. Прикордонники кажуть, через закриття пункту перетину в Зайцевому. Перевіряють кожну людину, окрім сумок та документів, ще й за спеціальною електронною базою.

За три місяці затримали зо 20 підозрілих людей, яких далі передали спецслужбам. За два роки війни дехто так нічого і не зрозумів. Проте одна з мешканок Віра переконує, багато людей із того боку таки отямились.

"Хочемо об'єднання, щоб була Україна. Цього хочуть багато в Луганську. Просто бояться говорити, а я не боюсь. Те що було – все знищили, всі мрії, всі майбутнє. У Луганську багато хто шкодує, навіть ті, хто підтримував це все", - каже Віра.

Її донька, вчителька української мови втратила роботу, а вона врятувала бізнес, лише перевівши все на територію, підконтрольну Україні. Описати наскільки змінилось життя там словами не можуть, проте кажуть, Луганськ уже зовсім інший . "Те що зараз і те, що було, як кажуть у Одесі, дві великі різниці", - додає Віра.

"Не можу жити без батьків": На Київщині 12-річний хлопчик розповів про жахи окупації у щоденнику

понеділок, 16 травень 2022, 10:28

12-річний Тимофій Зозуля під час окупації його села Шевченкове на Київщині втратив свою маму і вітчима - їх розстріляли російські загарбники просто в автомобілі, коли той потрапив у поле зору російської колони на дорозі. Хлопчик дізнався про це не відр...

Дев'ятеро із десяти українців зіткнуться з бідністю: ООН дала невтішний прогноз у разі довготривалої війни

понеділок, 16 травень 2022, 10:24

Якщо широкомасштабна війна, розв'язана Росією, затягнеться, то дев'ятеро із десяти українців, ймовірно, можуть опиняться на межі бідності. Глибокі соціально-економічні наслідки війни відчуватиме не одне покоління. Про це повідомляє Програма розвитку ОО...