Два села на Одещині прикордонники "відрізали" від України, люди сидять без хліба і медичної допомоги

​У зв'язку з перекриттям транспортної артерії, що з'єднує два села з рештою України, серед місцевих жителів зростає невдоволення.

Ілюстрація:http://www.unn.com.ua/

У складній ситуації опинилися жителі Новоолександрівки і Нових Буторів Великомихайлівського району на Одещині. У ході проведення демаркаційних робіт на кордоні з Придністров'ям прикордонники перекрили єдину дорогу, що зв'язує села з іншою Україною. Про це пише Думская, інформують Патріоти України.

Новоолександрівка і Нові Бутори розташовані всередині невеликого виступу, що врізається в територію невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Автомобільне сполучення з областю раніше здійснювалося за допомогою дороги, 900 метрів якої проходять через територію Придністров'я.

17 травня в сільські ради цих двох населених пунктів прийшли повідомлення від Держприкордонслужби про те, що у зв'язку з проведенням демаркації кордону ця ділянка буде закрита для перетину людьми та авто. Існують об'їзні дороги по полю, проте вони у жахливому стані.

До того ж, використання їх у прикордонній зоні заборонено."Вчора, 18 травня, о 20:00 прикордонники здійснили обіцяне, давши нам менше двох діб, фактично поставили перед фактом, — каже Людмила Чебан, голова сільради Новоолександрівки. – Таким чином, з учорашнього вечора ми відрізані від України. Ми не можемо залишити свої населені пункти, постачання хліба та інших продуктів не здійснюються, швидка допомога до нас приїхати не може".

У зв'язку з перекриттям транспортної артерії, що з'єднує два села з рештою України, серед місцевих жителів зростає невдоволення. У сільрадах визнають, що зможуть тримати ситуацію під контролем максимум три дні.

Надбавки до пенсії можуть не нараховувати: Ось як перевірити розмір виплат

понеділок, 22 червень 2026, 8:21

З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...

Небо над Одесою наповнилося комахами, яких містяни ніколи не бачили. А птахи просто "з глузду з'їхали" від такого подарунку

понеділок, 22 червень 2026, 7:27

Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...