Дивимось українське: Вийшов офіційний трейлер мутфільму "Микита Кожум'яка" (відео)

Новий мультфільм − це продовження знаменитої казкової історії про героїчного Кирила Кожум'яку. У казковій історії головним героєм стає його син − Микита.

Микита Кожум'яка. Кадр з мультфільму

Офіційна прем'єра повнометражного українського мультфільму запланована на грудень 2016 року. Мультфільм мав вийти набагато швидше, однак через брак фінансування та кризу 2008 року, роботу над ним довелось призупинити. Про це пише інформаційний портал Znaj.ua, повідомляють Патріоти України.

"Микита Кожум'яка" − це продовження знаменитої казкової історії про героїчного Кирила Кожум'яку. У мультфільмі головним героєм стає його син − Микита. На відміну від свого батька, 12-річний Микита не має надприродної сили, проте мусить перемогти злого змія-людожера.

На шляху до здійснення своєї цілі, Микиту чекає багато захоплюючих пригод, а його надійні друзі допомагають перемогти зміюку. Мультфільм розповідає про важливість дружніх відносин та всеперемагаючу силу духу, яка є набагато важливішою за надприродні фізичні вміння.

Мультфільм рекомендується для сімейного перегляду. Режисером мультфільму став Манук Депоян, відомий своєю анімаційною роботою "Пригоди бравого вояка Швейка".

Тривалість мультфільму становить 80 хвилин. Мультик зняли за відомою книгою Антона Сияники "Микита Кожум'яка".

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...