Дивимось українське: Вийшов офіційний трейлер мутфільму "Микита Кожум'яка" (відео)

Новий мультфільм − це продовження знаменитої казкової історії про героїчного Кирила Кожум'яку. У казковій історії головним героєм стає його син − Микита.

Микита Кожум'яка. Кадр з мультфільму

Офіційна прем'єра повнометражного українського мультфільму запланована на грудень 2016 року. Мультфільм мав вийти набагато швидше, однак через брак фінансування та кризу 2008 року, роботу над ним довелось призупинити. Про це пише інформаційний портал Znaj.ua, повідомляють Патріоти України.

"Микита Кожум'яка" − це продовження знаменитої казкової історії про героїчного Кирила Кожум'яку. У мультфільмі головним героєм стає його син − Микита. На відміну від свого батька, 12-річний Микита не має надприродної сили, проте мусить перемогти злого змія-людожера.

На шляху до здійснення своєї цілі, Микиту чекає багато захоплюючих пригод, а його надійні друзі допомагають перемогти зміюку. Мультфільм розповідає про важливість дружніх відносин та всеперемагаючу силу духу, яка є набагато важливішою за надприродні фізичні вміння.

Мультфільм рекомендується для сімейного перегляду. Режисером мультфільму став Манук Депоян, відомий своєю анімаційною роботою "Пригоди бравого вояка Швейка".

Тривалість мультфільму становить 80 хвилин. Мультик зняли за відомою книгою Антона Сияники "Микита Кожум'яка".

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Частина проти війни, іншим "шкода пацанів, яких вбивають ЗСУ": Юрій Шевчук розповів про друзів-військових у Росії

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:00

Лідер та незмінний учасник російського рок-гурту ДДТ Юрій Шевчук розповів про друзів, які служать у ЗС Росії. За його словами, деякі виступають проти війни в Україні, а деякі просто виявляють жалість до своїх товаришів, які гинуть через повномасштабне ...