Дивимось українське: Вийшов офіційний трейлер мутфільму "Микита Кожум'яка" (відео)

Новий мультфільм − це продовження знаменитої казкової історії про героїчного Кирила Кожум'яку. У казковій історії головним героєм стає його син − Микита.

Микита Кожум'яка. Кадр з мультфільму

Офіційна прем'єра повнометражного українського мультфільму запланована на грудень 2016 року. Мультфільм мав вийти набагато швидше, однак через брак фінансування та кризу 2008 року, роботу над ним довелось призупинити. Про це пише інформаційний портал Znaj.ua, повідомляють Патріоти України.

"Микита Кожум'яка" − це продовження знаменитої казкової історії про героїчного Кирила Кожум'яку. У мультфільмі головним героєм стає його син − Микита. На відміну від свого батька, 12-річний Микита не має надприродної сили, проте мусить перемогти злого змія-людожера.

На шляху до здійснення своєї цілі, Микиту чекає багато захоплюючих пригод, а його надійні друзі допомагають перемогти зміюку. Мультфільм розповідає про важливість дружніх відносин та всеперемагаючу силу духу, яка є набагато важливішою за надприродні фізичні вміння.

Мультфільм рекомендується для сімейного перегляду. Режисером мультфільму став Манук Депоян, відомий своєю анімаційною роботою "Пригоди бравого вояка Швейка".

Тривалість мультфільму становить 80 хвилин. Мультик зняли за відомою книгою Антона Сияники "Микита Кожум'яка".

Полює на кенгуру і велику рогату худобу: На півдні Австралії фермер упіймав хижого сумчастого, який вважався вимерлим ще 19 сторіччя (фотофакти)

середа, 4 жовтень 2023, 2:35

"Цей вид вважався вимерлим у Південній Австралії, про них не було офіційних записів протягом більш ніж ста років, — повідомили представники Служби національних парків і дикої природи (NPWS) узбережжя Лаймстоун. . Фермер пояснив, що очікував побачити ...

В Італії автобус з українцями впав з естакади і загорівся, загинули десятки людей (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 23:42

У Венеції автобус впав з естакади і загорівся, на борту перебувала група українців. Повідомляється про 21 загиблого, 15 постраждалих і кількох зниклих безвісти, передають Патріоти України. Як пише Correre della Sera, аварія сталася в районі Местре. Авт...