Етапування Надії Савченко може мати критичні наслідки, - Полозов

На даний момент в адвокатів немає об'єктивної інформації щодо стану здоров'я Надії, оскільки українських лікарів до неї не пускають, а медикам з Росії вона оглядати себе не дозволяє.

Надія Савченко. Фото:www.radiosvoboda.org

Стан здоров'я української льотчиці Надії Савченко може різко погіршитися в результаті етапування. Про це повідомив її адвокат Микола Полозов на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

Він зазначив, що Федеральна служба виконання покарань Росії має право етапувати полонянку вже з сьогоднішнього дня і висловив надію, що в даному випадку керівництво ФСВП поспішати не буде.

"Сухе голодування, незалежно від обставин, вона починає завтра і якщо це станеться на етапі, де абсолютно визначено їй не зможуть надати екстрену медичну допомогу в разі різкого погіршення стану її здоров'я, наслідки можуть бути критичними", - написав Микола Полозов.

Він додав, що в даний момент в адвокатів немає об'єктивної інформації щодо стану здоров'я Надії, оскільки українських лікарів до неї не пускають, а медикам з Росії вона оглядати себе не дозволяє.

Нагадаємо, що вирок українській льотчиці, засудженій на 22 роки в Росії, вступив у силу.

Вбивчі блискавки, потужні зливи, град розміром з куряче яйце: Негода знов не щадить жителів Західної України (відео)

неділя, 12 липень 2020, 21:58

Цього літа блискавки вже не вперше вбивають людей. Негода знов вирує Україною. Найбільше постраждав Північний Захід. На Рівненщині з пів сотні населених пунктів залишилися без світла, підтопила містечка та села. А на Волині пройшов град розміром з куря...

Фахівці виключають підробку: Чоловік помітив привид на відео з його маленькою донькою

неділя, 12 липень 2020, 21:46

Того дня сусіди родини із маленькою дівчинкою ховали свою доньку. За словами батька дівчинки, темна фігура нібито сидить за столом у кімнаті, де танцювала його донька. Чоловік вважає, що це був привид дівчини. Так, він згадав, що сусіди його родичів то...