Facebook розробив стратегію боротьби з фейковими новинами

Брехливі новини в соціальній мережі вже призвели до скандалів на президентських виборах в США.

Facebook буде боротися з фейковими новинами. Фото: Газета.Ru.

Керівництво соціальної мережі Facebook представило план боротьби з фейковими новинами. Як зазначив віце-президент компанії по роботі з новинами Джон Хеджмен, в соцмережі розуміють необхідність боротьби з поширенням неправдивої інформації, але в той же час Facebook має намір зберегти свою роль в якості відкритого майданчика для обміну інформацією. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Для початку компанія полегшить користувачам можливість повідомити про появу фейкової новини. Якщо про неї заявить певне число користувачів, то новина буде спрямована на перевірку. Але непідтверджені новини не зникнуть з Facebook, а будуть позначені як "спірні".

Крім того, Facebook вводить алгоритм, який більше не дасть можливості спамерам діяти в соцмережі під іменами реальних новинних організацій.

4 листопада в Німеччині почалося розслідування відносно засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга та інших представників компанії за звинуваченням в пособництві в розпалюванні ненависті і ворожнечі в соцмережі.

Раніше Патріоти України повідомляли, що Фейсбук і Твіттер приєдналися до проекту First Draft для боротьби з фейками.

А США безробітні створили сайт, який має вплив на мільйони людей завдяки фейковим політичним новинам.

Резонанс тижня. Міг виявитися "домушником": У Києві загадково загинув чоловік (відео)

неділя, 26 січень 2020, 15:00

Тіло лежало під балконами 25-поверхового будинку. Також зазначається, що загиблий був без верхнього одягу і взуття, а на руках надіті рукавички. За даними поліції, трагедія сталася пізно вночі, так як ще тоді охоронець автостоянки почув голосний звук п...

Наша гордість: Українець встановив світовий рекорд з плавання серед юніорів

неділя, 26 січень 2020, 14:38

Владислав Бухов поліпшив юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю. Український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий рекорд серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм. На турнірі у Люксембурзі 17-річний українець...