
У Житомирі вивісили новий банер, на якому до Героїв Небесної сотні зарахували і п'ятьох "беркутівців", загиблих під час подій Революції достоїнства, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.
Зайві фотографії помітили активісти висловили своє обурення в мережі. Незабаром портрети "беркутівців" оперативно закрили державним прапором.
"Особисто я, багато моїх побратимів та й вся Україна не чули про "беркутовцах", які перейшли на бік Майдану, або щоб вони були зараховані до Небесної Сотні. Тому при всій повазі до тих міліціонерів, які загинули, вони не є членами Небесної Сотні. І тому ми відновили цю справедливість, і в Небесній сотні їх не буде", - заявив активіст Михайло Сліпченко.
Автори банера говорять, що сталася банальна помилка. Фотографії правоохоронців з'явилися з-за неуважності розробника: він завантажив з інтернету фото та прізвища всіх загиблих на Майдані, не розділяючи їх на правоохоронців і мітингувальників.
"Вважаємо це нашою прикрої механічною помилкою, за що просимо вибачення перед громадою. В цьому не було ніякого злого задуму, і подальше спекулювання на темі, що це було зроблено навмисно, я вважаю не просто неприпустимим і недоречним, а вважаю це підлим", - каже активіст Микола Чайковський.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...