​Ганебний провал організаторів: Джамала вперше прокоментувала оголену дупу Седюка на фіналі Євробаченні-2017 (відео)

Хуліган був розчарований тим, що співачка не відреагувала на його «прелести». Голос не затремтів, вираз обличчя не змінився. Це було видно в його очах, каже Джамала. Однак у жінки більше питань не до цього ексгібіціоніста.

Українська співачка всупереч численним повідомленням все добре бачила, що витворяв на сцені пранкер Віталій Седюк, під час її виступу, зазначають Патріоти України. Про це дівчина заявила в інтерв’ю програми "Світському житті".

Як відомо, тоді Седюк вибіг на сцену до Джамали і оголив сідниці. Проте співачка тоді не розгубилася і навіть не подала вигляду, що щось сталося. Склалося враження, ніби артистка взагалі не помітила "принади" ексгібіціоніста.

"Я все побачила. Я вам більше скажу. Він злякався більше, що мені просто все одно. Я собі співаю свою пісню, несу свій меседж, який мені потрібно. Здається, що у нього була якась нотка, він наче не зрозумів, чому я не злякалася. Я робила свою справу. В мене прем'єра пісні. Я співаю в камеру, я роблю свою роботу", - прокоментувала інцидент Джамала.

Сама співачка вважає, що надто звинувачувати одіозного пранкера не варто. Натомість у зірки багато запитань до охорони.

"А от що робила охорона, якої було дуже багато, що вона робила в цей момент, для мене це питання і я буду розбиратись з цим. Він мене міг штовхнути, вдарити і таке інше. От до охорони і до організаторів у мене є багато запитань. Тому що я робила свою справу, а вони – ні. Вони не захищали мене. Там була сотня охорони. Вони дали йому 30 секунд оббігти, побігти. Це дуже поганий момент, який потрібно з'ясувати, хто ж винний. А винний є. І не пранкер. Аваков казав: "Потрібно посадити…", – не треба. Не треба вішати на нього всі гріхи. Ви провтикали і ви маєте відповідати за це", - наголосила Джамала.

Нагадаємо, що скандального пранкера Віталія Седюка затримали після витівки на "Євробаченні-2017". Суд присудив Седюку здати закордонний паспорт та на 60 діб йому обмежили пересування. При цьому правопорушник має постійно перебувати під контролем поліції.

Великий обмін військовополоненими: Перші оборонці "Азовсталі" вже в Україні, подробиці їхнього звільнення (відео)

середа, 29 червень 2022, 21:42

Україна провела один з найбільших обмінів військовополоненими з початку повномасштабного російського вторгнення. Серед них значна частина захисників Маріуполя. Про це 29 червня о 18:23 повідомили в Асоціації родин захисників "Азовсталі". Обмін прокомен...