У Вінницькій області шість парафій вийшли з протекторату Московського патріархату. Як повідомляють в Православній церкві України, у Вінниці до ПЦУ приєднався прихід скельного Свято-Троїцького храму, що на березі Південного Бугу. Повідомляється, що майже всі прихожани підтримали свого настоятеля - протоієрея Олексія Волкова, який першим з вінницьких священиків став регулярно їздити на схід і підтримувати українську армію, передають Патріоти України.
Рішення про перехід в ПЦУ підтримали два приходи в Калинівському районі: віруючі села Сальник і настоятель протоієрей Георгій Дончак, а також жителі села Гущинці і настоятель - протоієрей Олег Кожушний.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...