Добровольцю АТО 44-річному Володимиру з Кременчука Полтавської області потрібна допомога у лікуванні. Про це повідомляє Рeoples Рroject, передають Патріоти України.
Боєць пішов на фронт ще на початку війни. Побратими знають воїна під позивним Таксист. З травня 2014 року служив у батальйоні "Дніпро-1". Після майже двох років у батальйоні підписав контракт з ЗСУ, де служив у 25-й окремій повітрянодесантній бригаді. За цей час український воїн пройшов практично всі гарячі точки АТО.
Отримав поранення 6 березня 2017 року під час виконання бойового завдання між Горлівкою та Зайцевим, де поряд з бійцями розірвалася 120-міліметрова міна. Володимир отримав безліч небезпечних для життя осколкових травм по всьому тілу. Найбільше постраждали обличчя, грудна клітка, черевна порожнина та рука.
"Дефекти променевої та ліктьової кісток перевищують 10 см, крім того, триває вогнепальний остеомієліт, який продовжує руйнувати кісткову тканину. Зараз потрібно якнайшвидше зупинити цей небезпечний процес, після чого відновити кістки за допомогою біотехнологій", - повідомили на сайті.
Володимир народився і живе у Кременчуці, має дружину, 20-річного сина та 12-річну доньку. До війни працював на різних роботах: і викладав хореографію, і керував групою швидкого реагування у охоронній фірмі, і навіть був таксистом – звідки і пішов його позивний. Вартість лікування 44-річного українського воїна навіть зі знижкою медичного центру на 43% складає 672 268 гривень.
Володимир має значні дефекти кісток передпліччя. За даними лікарів, їх практично неможливо якісно вилікувати за допомогою загальноприйнятих методик. Крім того, вогнепальний остеомієліт прогресує та невпинно погіршує ситуацію: збільшує дефект кісткової тканини і з часом може призвести до втрати руки.
Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...
Від 1 березня 2025 року в Україні почнуть перевіряти чинність декларацій із сімейними лікарями. Деякі українці мають верифікувати декларації, якщо інформація у медичній системі не збігається з державними реєстрами, передають Патріоти України.