Першу продукцію власного сімейного бізнесу відвозили на власній машині на Троєщину, тепер же виробництво сягає 13-15 тисяч пальто на сезон, а компанія вже представлена у 19 містах України і товар активно просувається у Європу. "Купляли чужі пальта, їх повністю розкривали і дивились, як люди зсередини все це роблять", - ділиться своїм досвідом творець вітчизняного одягу європейської якості Валерій Коломієць, засновник ТМ "Вівалон".
Клієнтів, за словами Валерія, шукали самі. "Сідали в машину і їздили по ринкам України", - розповідає підприємець. Першим було замовлення з Троєщинського ринку у вигляді 50 одиниць товару. Пальто реалізовувались швидко і справи пішли вгору. Зараз є торговельні точки у 19 містах України і у Вільнюсі. Найприємніше для підприємця бачити дівчат у Європі, одягнених у його товар.
"Ми самі їздимо до Італії закуповуємо тканину, самі їздимо по складах. І якось ми приїхали на один склад від фабрики, на якій робить деякі свої тканини Армані", - розповідає співвласниця компанії Катерина Коломієць. За її словами, тоді їм вдалося взяти тканину, призначену для нової колекції Армані.Катерина каже, що вони мають у своєму розпорядженні багато брендових тканин, які у виробництві поєднуються зі звичайними тканинами.Після відкриття торгової точки у Вільнюсі українські підприємці мають наміри вийти на нові ринки Європи.
Міноборони нагадує, що військовозобов'язаним громадянам, які до 4 травня 2024 року були визнані обмежено придатними до військової служби, необхідно повторно пройти військово-лікарську комісію (ВЛК) до 5 червня поточного року. Вимога передбачена Законом...
В Україні з’явилася нова шахрайська схема, зловмисники телефонують людям, видають себе за силовиків і звинувачують у державній зраді. За цією схемою вже постраждала пенсіонерка з Тернополя, яка втратила понад 400 тисяч гривень. Про це повідомляє Головн...