Першу продукцію власного сімейного бізнесу відвозили на власній машині на Троєщину, тепер же виробництво сягає 13-15 тисяч пальто на сезон, а компанія вже представлена у 19 містах України і товар активно просувається у Європу. "Купляли чужі пальта, їх повністю розкривали і дивились, як люди зсередини все це роблять", - ділиться своїм досвідом творець вітчизняного одягу європейської якості Валерій Коломієць, засновник ТМ "Вівалон".
Клієнтів, за словами Валерія, шукали самі. "Сідали в машину і їздили по ринкам України", - розповідає підприємець. Першим було замовлення з Троєщинського ринку у вигляді 50 одиниць товару. Пальто реалізовувались швидко і справи пішли вгору. Зараз є торговельні точки у 19 містах України і у Вільнюсі. Найприємніше для підприємця бачити дівчат у Європі, одягнених у його товар.
"Ми самі їздимо до Італії закуповуємо тканину, самі їздимо по складах. І якось ми приїхали на один склад від фабрики, на якій робить деякі свої тканини Армані", - розповідає співвласниця компанії Катерина Коломієць. За її словами, тоді їм вдалося взяти тканину, призначену для нової колекції Армані.Катерина каже, що вони мають у своєму розпорядженні багато брендових тканин, які у виробництві поєднуються зі звичайними тканинами.Після відкриття торгової точки у Вільнюсі українські підприємці мають наміри вийти на нові ринки Європи.
Правоохоронці викрили викладача одного з приватних університетів Полтави, який сприяв в уникненні військової служби через фіктивне зарахування до вишу та підробки медичних документів. Нині йому вручили підозру. Про це повідомили в пресслужбі Національн...
На Закарпатті до довічного ув’язнення засудили депутата Сергія Батрина, який підірвав гранати під час засідання сесії сільради. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передають Патріоти України. «За публічного обвинувачення прокурорів Закарпатс...