Глава наглядової ради: Ющенко працевлаштувався в одному з банків Києва

Віктор Ющенко був обраний на посаду рішенням єдиного учасника фінустанови 25 травня.

Віктор Ющенко. Фото: galinfo.com.ua.

Екс-президент України Віктор Ющенко став главою наглядової ради Альпарі Банку (Київ). Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на дані банку в системі розкриття інформації Нацкомісії цінних паперів та фондового ринку, передають Патріоти України.

Зазначається, що Ющенко був обраний на цю посаду рішенням єдиного учасника фінустанови 25 травня. Також повідомляється, що раніше головою наглядової ради банку був економіст і політик Володимир Лановий.

НБУ зареєстрував Альпарі Банк 26 жовтня 2012 року. За даними центробанку, на 1 січня 2018 року єдиним акціонером банку був Бахтарі Хедаятоллах. Згідно з даними регулятора, на 1 січня 2018 року по розміру чистих активів (206,126 млн грн) банк займав 84-е місце серед 84 банків, що діяли в країні.

"Мати з двійнятами потонула, а вони мовчать": Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:45

Українська ведуча Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС. Внаслідок затоплення гинуть люди, з'являється все більше моторошних історій. А міжнародні організації та найвідоміші люди ніби вирішили мовчати, зазначають Патріоти Ук...

Українців зобов'язали перевірити лічильники газу: Хто має заплатити за повірку

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:30

В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні, передають Патріоти України...