Глава УПЦ КП пояснив українським воїнам, як потрібно ставитися до російських найманців на Донбасі (відео)

Патріарх Філарет згадав випадок, коли Господь Бог простив одного з крадіїв, яких розіп'яли разом з Ісусом Христом.

Патріарх Філарет. Фото: Факти.

Терористів "ДНР» і «ЛНР», які визнають себе винними і покаються, потрібно пробачити. Про це заявив патріарх Київський і всієї України Філарет, передають Патріоти України.

«Тих бойовиків, які визнають себе винними і захочуть виправитися - їх треба пробачити. А хто вчинив злочин і не кається, не заслуговують ніякого прощення. Бог таких теж не прощає», - пояснив патріарх.

Він згадав випадок, коли Господь Бог простив одного з крадіїв, яких розіп'яли разом з Ісусом Христом на хрестах. Тоді, вмираючи на хресті, один з них звернувся до Ісуса і покаявся. «Істинно кажу тобі: сьогодні ти будеш зі мною в раю!» - сказав йому після цього Ісус.

"Для прикладу - два розбійника на хрестах. Одного Бог простив, а іншого не пробачив. Обидва - злодії. Чому пробачив другого. Один покаявся, а другий - ні. Так само по війні", - сказав Філарет.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...