"Главное - верить в негров-фашистов": У мережі показали актуальні зарплати "інтелігенції" у окупованому Донецьку

Здавалося б, на такі гроші просто неможливо вижити, але медикам та вчителям якось вдається.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

В мережі в черговий раз показали "гідний" рівень життя жителів окупованого Донбасу. Про це написав журналіст Денис Казанський в Twitter, передають Патріоти України.

"Зарплата лікаря в ОРДЛО - 2-3 тисячі гривень. Ціни на їжу - вищі, ніж в Україні. Здається, людина просто не може жити в таких скотинячих умовах. Але практика доводить протилежне. Головне переконати бідний народ, що йому загрожують фашисти, хунта і негритянські снайпери - все стерпить", - йдеться у повідомленні.

Під постом з'явилися саркастичні коментарі. "Ось якщо подумати. Лікарі. Вища освіта. По ідеї - читати навіть вміють. Писати ні, судячи з почерку, але то таке... Хоча б читати. Думати повинні вміти. Таки 6 років навчання + інтернатура. А дебілів-ватників виявилося хоч відбавляй", "Медики. Педики, ну в сенсі педагоги, туди ж ... Ті й писати вміють і навіть вчити", "Про цих взагалі мовчу. Там все більш, ніж сумно. Там жесть-жестяна, гірше маршрутників і таксистів", - пишуть коментатори.

"Посмотрите, как российские оккупанты в Крыму с помощью масштабной и агрессивной милитари-пропаганды отбирают у детей украинскую идентичность", - Кримський бандерівець (фото)

середа, 3 червень 2020, 9:31

Премьер Канады Джастин Трюдо заявил: "Россия была исключена из G7 после того, как вторглась в Крым несколько лет назад. Она все еще не соблюдает международные правила и нормы, поэтому она - вне формата G7 и останется вне его и в будущем", - пише у своє...

Штрафи і дика бідність: Українець розповів про реальне життя в окупованому Донецьку

середа, 3 червень 2020, 8:44

Один з жителів окупованого Донецька опублікував в соцмережі коментар, в якому пояснив, чому йому хочеться втекти з міста, передають Патріоти України. Коментар було опубліковано під відео скандального російського дизайнера Артема Лебедєва, в якому той в...