"Главное - верить в негров-фашистов": У мережі показали актуальні зарплати "інтелігенції" у окупованому Донецьку

Здавалося б, на такі гроші просто неможливо вижити, але медикам та вчителям якось вдається.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

В мережі в черговий раз показали "гідний" рівень життя жителів окупованого Донбасу. Про це написав журналіст Денис Казанський в Twitter, передають Патріоти України.

"Зарплата лікаря в ОРДЛО - 2-3 тисячі гривень. Ціни на їжу - вищі, ніж в Україні. Здається, людина просто не може жити в таких скотинячих умовах. Але практика доводить протилежне. Головне переконати бідний народ, що йому загрожують фашисти, хунта і негритянські снайпери - все стерпить", - йдеться у повідомленні.

Під постом з'явилися саркастичні коментарі. "Ось якщо подумати. Лікарі. Вища освіта. По ідеї - читати навіть вміють. Писати ні, судячи з почерку, але то таке... Хоча б читати. Думати повинні вміти. Таки 6 років навчання + інтернатура. А дебілів-ватників виявилося хоч відбавляй", "Медики. Педики, ну в сенсі педагоги, туди ж ... Ті й писати вміють і навіть вчити", "Про цих взагалі мовчу. Там все більш, ніж сумно. Там жесть-жестяна, гірше маршрутників і таксистів", - пишуть коментатори.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...