Голлівудський актор і посол доброї волі: Орландо Блум розповів про свою поїздку на Донбас (відео)

Відомий актор відвідав школи Донбасу і поспілкувався з дітьми, які постраждали від воєнних дій.


Голлівудський актор Орландо Блум, який є послом доброї волі UNICEF, прокоментував свою поїздку на Донбас, в ході якої він відвідав кілька шкіл і дитячих садів. Про це повідомила прес-служба організації, передають Патріоти України.

"Я поспілкувався з 11-річною Ліаною, яка ховалася в підвалі своєї школи майже два тижні, в мороз, без світла і тепла, в той час як артобстріли знищували класи над її головою", - зазначив актор.

Відомо, що Орландо Блум відвідав навчальні заклади, розташовані в трьох кілометрах від передової лінії, і пошкоджені в ході військових дій попаданням в них снарядів. Актор зазначив, що діти, які пережили подібне, мріють про спокій і буденну шкільну рутину.

"Переживши такий страшний досвід, все, чого ці діти тепер хочуть - це повернутися до безпеки і рутини школи і планувати своє майбутнє", - заявив Блум.

"Школа є життєво необхідним вкладенням в майбутнє дітей. Настав час, коли освіта стала пріоритетом для міжнародних співтовариств, і одним з базисів гуманітарної допомоги, поряд з водою і продовольством", - зазначив він. Орландо Блум також висловив переконання, що кожна дитина в надзвичайних гуманітарних ситуаціях заслуговує на "шанс на світле майбутнє".

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...