Українка Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу на змаганнях у Дубаї. Про це пише Gаzeta.ua, передають Патріоти України.
"Дуже здорово виграти такий великий турнір. Весь тиждень я показувала чудовий теніс. Дуже рада, що це сталося саме в Дубаї. Це мій перший трофей з великого турніру, так що це особлива перемога.
Я все життя мріяла бути у топ-10. Увійти в десятку найкращих саме по собі неймовірно, а зробити це, вигравши турнір, - ще краще! Я дуже рада тому, як почався сезон, і тому, як грала в Дубаї", - заявила Світоліна.

На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...