"Государственные ублюдки": Прилєпін розкритикував помічника президента РФ

Одіозний письменник похвалився, що особисто заявив помічникові Путіна про «нульовий ефект» «державної молодіжної політики РФ» на Донбасі.

Захар Прилєпін. Фото: соцмережі.Російський письменник Захар Прилєпін жорстко розкритикував помічника президента РФ, куратора «ЛДНР» Владислава Суркова, передають Патріоти України.

Так, в одному з інтерв'ю російським ЗМІ Прилєпін похвалився, що особисто заявив помічникові Путіна про «нульовий ефект» «державної молодіжної політики РФ» на Донбасі:

«Государство вместо воспитания патриотов воспитывало „государственных ублюдков“. Собственно, об этом я прямо и сообщил Вячеславу Суркову, с которым мы, может, два раза в жизни виделись. Я сказал, что ваша государственная молодежная политика дала абсолютно нулевой эффект».

За його словами, за чотири роки окупації він не бачив на Донбасі жодного представника прокремлівських організацій «Молода Гвардія», «Наші» та інших. Прилєпін обурено заявив:

«Просто ни одного! Они туда никогда в жизни не приезжали, не считая Потупчик (прокремлевский блогер Кристина Потупчик — ред.), которая обхамила погибшего Моторолу, сказав, что „он просто ублюдок, и смерть — это лучшее, что я могу ему пожелать“. И еще ряд был этих упырей, которые сидели на всяких высших должностях. Вот как они себя ведут».

При цьому Прилєпін додав:

«Сурков сказал, что наша молодежная политика имела безусловные минусы и, условно говоря, он сказал что-то вроде: «Нет причин для спора, я прекрасно понимаю, что правота где-то там, где вы находитесь».

Хіти тижня. Чоловік, знаходячись у в'язниці, побудував собі особняк з крадених будматеріалів

понеділок, 10 серпень 2020, 2:00

Джереда Мюррея підвела лише прикра дрібниця під кінець будівництва. Мюррей якимось чином зміг дізнатися особисті дані декількох високопоставлених працівників будівельних компаній, у яких в Lowe's були відкриті кредитні лінії, і, видаючи себе за цих пра...

Хіти тижня. Рак легенів можна визначити по обличчю: Лікарі розповіли, на що звернути увагу

понеділок, 10 серпень 2020, 1:00

Медики говорять про те, що для раку легенів характерні особливі симптоми. Рак легенів - смертельно небезпечне захворювання, яке може видати обличчя людини. Перший симптом, на який варто звернути увагу - це утруднене дихання. Також зустрічається дискомф...