"Государственные ублюдки": Прилєпін розкритикував помічника президента РФ

Одіозний письменник похвалився, що особисто заявив помічникові Путіна про «нульовий ефект» «державної молодіжної політики РФ» на Донбасі.

Захар Прилєпін. Фото: соцмережі.Російський письменник Захар Прилєпін жорстко розкритикував помічника президента РФ, куратора «ЛДНР» Владислава Суркова, передають Патріоти України.

Так, в одному з інтерв'ю російським ЗМІ Прилєпін похвалився, що особисто заявив помічникові Путіна про «нульовий ефект» «державної молодіжної політики РФ» на Донбасі:

«Государство вместо воспитания патриотов воспитывало „государственных ублюдков“. Собственно, об этом я прямо и сообщил Вячеславу Суркову, с которым мы, может, два раза в жизни виделись. Я сказал, что ваша государственная молодежная политика дала абсолютно нулевой эффект».

За його словами, за чотири роки окупації він не бачив на Донбасі жодного представника прокремлівських організацій «Молода Гвардія», «Наші» та інших. Прилєпін обурено заявив:

«Просто ни одного! Они туда никогда в жизни не приезжали, не считая Потупчик (прокремлевский блогер Кристина Потупчик — ред.), которая обхамила погибшего Моторолу, сказав, что „он просто ублюдок, и смерть — это лучшее, что я могу ему пожелать“. И еще ряд был этих упырей, которые сидели на всяких высших должностях. Вот как они себя ведут».

При цьому Прилєпін додав:

«Сурков сказал, что наша молодежная политика имела безусловные минусы и, условно говоря, он сказал что-то вроде: «Нет причин для спора, я прекрасно понимаю, что правота где-то там, где вы находитесь».

Хіти тижня. Над цим ламали голову сотні людей: Як українець знайшов скелет, що не давав спокою нацистам і комуністам (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 22:00

Ось уже дев'яносто років археологи намагаються встановити, чий скелет знайдено у Празькому граді. Датовані Х століттям людські рештки у 1928 році виявив український археолог Іван Борковський. Вони не давали спокою як нацистам, так і комуністам - ті й і...

Хіти тижня. "Ну це п...здець, панове": Мережу розлютила відповідь українців про улюбленця світової політики

вівторок, 19 листопад 2019, 21:30

Багато людей позитивно відгукнулися про президента Білорусі Олександра Лукашенка. У мережі здивувалися результатами опитування у народу про улюбленця світової політики. Про це повідомляє користувач мережі Сергій Король в Twitter, передають Патріоти Укр...