Готуються відбивати атаки голодних кримчан: У мережі показали тренування росгвардійців в окупованому Криму (фото)

Окупанти заявили, що готовність силовиків знаходиться на "найвищому рівні".

Тренування Росгвардії у окупованому Криму. Фото: соцмережі.

У мережі показали фотографії тренування росгвардійців в окупованому Росією Криму. Про це повідомляє блогер RoksolanaToday&Крим на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Джанкой. Готуються. Відбивати атаки... голодних кримчан", - написала вона.

Як пише видання "Джанкой в об'єктиві", росгвардійців перевірили на профпридатність. "Відповідно до плану професійної службової та фізичної підготовки проведена підсумкова перевірка за визначенням рівня професійної підготовленості співробітників за видами професійної службової та фізичної підготовки", - йдеться в повідомленні.

Також там резюмували, що "результати підсумкових занять підтвердили готовність особового складу до виконання поставлених перед ними бойових завдань на високому професійному рівні".

"Возвращайтесь домой, мальчики": Ірина Аллєгрова виступила на "Пісні року" із композицією на підтримку окупантів (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 12:43

Російська співачка Ірина Аллегрова, яка раніше заявляла, що співає про "любов і про прекрасне", зараз заспівала про війну. Виконавиця, яка підтримала кровожерну кремлівську політику, виступила на "Пісні року". Про це пишуть росЗМІ, і публікують відео з...

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...