Готуються відбивати атаки голодних кримчан: У мережі показали тренування росгвардійців в окупованому Криму (фото)

Окупанти заявили, що готовність силовиків знаходиться на "найвищому рівні".

Тренування Росгвардії у окупованому Криму. Фото: соцмережі.

У мережі показали фотографії тренування росгвардійців в окупованому Росією Криму. Про це повідомляє блогер RoksolanaToday&Крим на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Джанкой. Готуються. Відбивати атаки... голодних кримчан", - написала вона.

Як пише видання "Джанкой в об'єктиві", росгвардійців перевірили на профпридатність. "Відповідно до плану професійної службової та фізичної підготовки проведена підсумкова перевірка за визначенням рівня професійної підготовленості співробітників за видами професійної службової та фізичної підготовки", - йдеться в повідомленні.

Також там резюмували, що "результати підсумкових занять підтвердили готовність особового складу до виконання поставлених перед ними бойових завдань на високому професійному рівні".

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на 'останній потяг' до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі. Люди скаржаться, що черга п...