Гидке каченя: На Волині вилупилося пташеня з 4 лапами (фото)

Деформація лап не заважає каченяті рухатися, воно чудово бігає та нормально харчується.

Гидке каченя. Фото: hatsk.rayon.in.ua

Аномальне каченя з чотирма лапами вилупилося у господарстві одного з жителів селища Шацьк Волинської області. Першим помітив аномалію у каченяти 7-річний хлопчик. Він полюбляв тихцем від дорослих розглядати молодий виводок, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Він і запитував у батьків, чи можуть бути каченята з чотирма лапами, як у собачки. Мама віднікувалася. Та потім дитина таки показала, що чотирилапі каченята таки бувають.

Деформація лап не заважає каченяті рухатися, воно чудово бігає та нормально харчується.

Причиною такого явища, як пояснюють у ветлікарні, можуть стати рідкісні генетичні мутації. Але фахівці говорять, що такі випадки вкрай рідкісні в природі.

Раніше каченя з чотирма лапами вилупилося у фермера з Великобританії, сталася ця подія ще у 2007 році. Також чотирилапу курку в ті роки вигодував палестинський фермер.

100 злотих на одяг та товари для дому: У Польщі запровадили ще один вид допомоги переселенцям з України

середа, 6 липень 2022, 6:29

Відділення Червоного Хреста з кінця червня видають біженцям з України у Польщі подарункові карти для купівлі товарів в одній з мереж магазинів. Про це організація повідомляє у фейсбуці, передають Патріоти України. «Картки на суму в 100 злотих видають г...

У окупованому Донецьку із крана замість питної води тече бруд (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 23:51

У непідконтрольному Україні Донецьку замість питної води із крана тече бруд. Один із місцевих пабліків опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.