Гидке каченя: На Волині вилупилося пташеня з 4 лапами (фото)

Деформація лап не заважає каченяті рухатися, воно чудово бігає та нормально харчується.

Гидке каченя. Фото: hatsk.rayon.in.ua

Аномальне каченя з чотирма лапами вилупилося у господарстві одного з жителів селища Шацьк Волинської області. Першим помітив аномалію у каченяти 7-річний хлопчик. Він полюбляв тихцем від дорослих розглядати молодий виводок, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Він і запитував у батьків, чи можуть бути каченята з чотирма лапами, як у собачки. Мама віднікувалася. Та потім дитина таки показала, що чотирилапі каченята таки бувають.

Деформація лап не заважає каченяті рухатися, воно чудово бігає та нормально харчується.

Причиною такого явища, як пояснюють у ветлікарні, можуть стати рідкісні генетичні мутації. Але фахівці говорять, що такі випадки вкрай рідкісні в природі.

Раніше каченя з чотирма лапами вилупилося у фермера з Великобританії, сталася ця подія ще у 2007 році. Також чотирилапу курку в ті роки вигодував палестинський фермер.

У Києві вшановують пам'ять Павла Шеремета: Підірваному у центрі столиці журналісту 28 листопада мало б виповнитися 50 років

неділя, 28 листопад 2021, 22:08

У Києві проходить акція пам'яті вбитого журналіста, одного з керівників "Української правди" Павла Шеремета – 28 листопада йому б виповнилося 50 років. Деталі: В акції беруть участь білоруські та українські журналісти, друзі Павла, інші небайдужі. ....

"Коронавирус, наверно, только в автобусах опасен": В окупованому Донецьку виступила відома російська гумористка (відео)

неділя, 28 листопад 2021, 21:44

«У нас, кстати, пандемия и новый штамм коронавируса, ну он, наверное, людей только в автобусах заражает», - обурились жителі ОРДО.