Гидке каченя: На Волині вилупилося пташеня з 4 лапами (фото)

Деформація лап не заважає каченяті рухатися, воно чудово бігає та нормально харчується.

Гидке каченя. Фото: hatsk.rayon.in.ua

Аномальне каченя з чотирма лапами вилупилося у господарстві одного з жителів селища Шацьк Волинської області. Першим помітив аномалію у каченяти 7-річний хлопчик. Він полюбляв тихцем від дорослих розглядати молодий виводок, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Він і запитував у батьків, чи можуть бути каченята з чотирма лапами, як у собачки. Мама віднікувалася. Та потім дитина таки показала, що чотирилапі каченята таки бувають.

Деформація лап не заважає каченяті рухатися, воно чудово бігає та нормально харчується.

Причиною такого явища, як пояснюють у ветлікарні, можуть стати рідкісні генетичні мутації. Але фахівці говорять, що такі випадки вкрай рідкісні в природі.

Раніше каченя з чотирма лапами вилупилося у фермера з Великобританії, сталася ця подія ще у 2007 році. Також чотирилапу курку в ті роки вигодував палестинський фермер.

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...