І катер на додачу: Одеська суддя похизувалася елітними квартирами біля моря та у Києві (фото)

Одночасно чоловік Юлій Аблової - заступник голови Окружного адміністративного суду Києва згідно з декларацією жодним рухомим чи нерухомим майном не володіє.

Ілюстрація:УНІАН

Екс-прокурор Місцевої прокуратури №3 Одеської області, а нині суддя Комінтернівського районного суду Одеської області Юлія Аблова задекларувала квартири площею понад 140 кв. м у Києві та Одесі, елітне авто PORSCHE PANAMERA, а також катер. Про це повідомляє сайт Bihus.info з посиланням на проект "Народне НАЗК", зазначають Патріоти України.

Зокрема, 141-метрова квартира в столиці вартістю 5,8 млн грн зареєстрована на неповнолітнього сина Аблової — Матвія. Також у користуванні родини судді перебуває квартира поблизу Французького бульвару Одеси площею 144 кв. м, яка записана на матір та свекруху Аблової. Сама вона володіє машиномісцем у тому ж будинку.

Що стосується транспортних засобів, то в 2012 році Аблова придбала PORSCHE PANAMERA 4, а на її 20-річного сина Івана оформлений високошвидкісний катер BRIG EAGLE 645 L вартістю близько 300 тис. гривень.

Окрім того, у листопаді 2016 року Аблова придбала квартиру площею 197 кв. м в одеській новобудові бізнес-класу за адресою провулок Каркашадзе, 9.

За місяць до того, одеську квартиру, оформлену на матір та свекруху, за договором купівлі-продажу переписали на сина Матвія.

Батьком синів Юлії Аблової є заступник голови Окружного адміністративного суду Києва Євгеній Аблов. Вони також вказані в його електронній декларації за 2015 рік. Проте у своїх деклараціях ні Юлія, ні Євгеній Аблови не вписують один одного як чоловіка або дружину. Одночасно з цим на своїй сторінці в Facebook Аблова вказала інформацію, що одружена.

Раніше "Наші гроші" писали про те, що на матерів суддів Валентину Аблову та Світлану Воробйову записаний триповерховий котедж площею 274 кв. метрів. Сам же Євгеній Аблов, згідно з офіційними даними, жодним рухомим чи нерухомим майном не володіє.

Також 12 жовтня 2016 року обоє суддів подали електронні декларації про суттєві зміни в матеріальному положенні. Згідно з ними, кожен отримав по 1,5 млн гривень грошових подарунків від своїх матерів.

Хіти тижня. Вчені виявили несподівані факти про булочки з маком

середа, 20 березень 2019, 1:00

У булочках з маком виявили підвищену дозу наркотичних речовин. У Франції почалися перевірки після повідомлень про підвищені дози наркоречовин в булочках і іншій випічці з маком. На сьогоднішній день ці хлібобулочні вироби зняті з продажу, також експерт...

Провели перевірку: У Авакова зробили заяву щодо генерала, підозрюваного у вбивствах на Майдані

середа, 20 березень 2019, 0:32

В жовтні 2015 Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС провело перевірку Гриняка, але підстав для звільнення з посади не знайшло. У Міністерстві внутрішніх справ не побачили причин для люстрації генерал-майора Нацгвардії Володимира Г...