"І він змінився, і я теж": Пропагандист Кисельов дивно виправдався за смажену картоплю для Порошенка (відео)

Дмитро Кисельов не допустив, що Путін стане колись таким же антигероєм в його програмі, як Порошенко. Мовляв, президент РФ - "сформована особистість, яка не зміниться з роками".

Дмитро Кисельов колись смажив картоплю Порошенку. Фото: скріншот з відео.

Один із головних пропагандистів Кремля Дмитро Кисельов заявив, що колись дружив із нинішнім президентом України Петром Порошенком у "широкому сенсі цього слова". Російський ведучий згадав в інтерв'ю журналісту і відеоблогеру Юрію Дудю, як у вбранні кухаря смажив і пригощав картоплею Порошенка, передають Патріоти України.

"Можна ж дружити по-різному. Він входив у широку дружню компанію. Я можу сказати, що у мене є троє друзів, а можу – що є сто друзів. У мене в телефоні близько 2 тисяч номерів, до яких я можу звернутися, зателефонувати. Таким же був Петро Порошенко. У мене був клуб – компанія в Києві, яка мала назву "Сковорода". Це дуже цікава людина (український філософ і поет Григорій Сковорода – Ред.), яка мріяла створити єдину слов'янську мову. А це нібито гра слів, прізвище Сковорода і я купив велику паельєру, смажив картоплю, як якесь шоу на зібраннях клубу", - сумбурно пояснив Кисельов.

На питання Дудя, як так вийшло, що через багато років Порошенко перетворився на головного антигероя його програми "Вести недели", пропагандист зауважив: "І Петро Порошенко змінився, і я, звичайно, змінився, і це нормально, коли люди міняються протягом життя".

При цьому Кисельов не допустив, що Путін стане через 10 років таким же антигероєм в його програмі: "Я не думаю, тому що Путін – міцна сформована особистість, на відміну від Петра. Петро – зовсім іншої закваски людина".

Хіти тижня. Чим лікують хворих на коронавірус у Києві: Названо головний препарат

субота, 4 квітень 2020, 20:00

Українські лікарі в умовах відсутності вакцини від коронавірусу COVID-19 намагаються його побороти антибіотиком Азитроміцином, його зазвичай призначають при бактеріальному бронхіті чи пневмонії. Про це повідомила "Страна.ua" з посиланням на пацієнтів к...

Хіти тижня. "Скоро нам точно пи**ец!: Знаменитий футбольний коментатор описав, що відбувається в Москві через коронавiрус

субота, 4 квітень 2020, 19:00

"Подаровану" Путіним 10-денну відпустку, незрозумілу для толком непоінфармованого ЗМІ загалу, народ сприйняв як час пікніків та масових гулянь. Культовий в РФ коментатор "Матч ТВ" Дмитро Губернієв спостерігаючи, що коїться навколо нього у Москві вважає...