На Донбасі загинув 22-річний український військовий, командир 2-го відділення взводу снайперів 24-ї бригади Богдан Коломієць. Про це на своїй сторінці в Faccebook повідомили волонтери фонду "Повернись живим" і опублікували фото бійця, зазначають Патріоти України.
"І знову страшна звістка. На Донбасі, поблизу селища Зайцеве, загинув 22-річний молодший сержант Богдан Коломієць. Він був командиром 2-го відділення взводу снайперів 24-ї бригади", - написали волонтери.
Коломієць народився і виріс в селі Лука-Мелешківська Вінницької області. Освіту він отримував у технологічному університеті. "У Богдана залишились батьки, сестра та дідусь із бабусею.
Фонд "Повернись живим" висловлює щирі співчуття близьким та рідним загиблого Героя. Це втрата, біль від якої неможливо заглушити", - резюмували волонтери.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...