Уродженець Польщі Орест приїхав в Україну, коли йому було 18 років. Незабаром почалася війна з Росією, і хлопець захотів піти на фронт, передають Патріоти України.
"Якщо ми не зупинимо ворога тут, він піде до Харкова, потім до Києва, Житомира, Львову. Ніхто цього не хоче, тому потрібно бути тут. І ми свою землю не віддамо, як би росіяни цього хотіли. Ніхто звідси не піде", - каже Орест, мати якого родом з України.
Хлопець щасливий, що пішов воювати і знайшов тут справжніх друзів, з якими вже захищав Щастя і Красногорівку. "Я в них впевнений, що все буде добре, що вони прикриють спину, ніколи не зрадять, і ми й надалі будемо спілкуватися", - говорить Орест.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...