Я мушу допомогти: білоруси розповіли, чому воюють на Донбасі (відео)

Білоруські добровольці воюють на боці України на Донбасі, бо вважають це своїм обов'язком.

Скрін відео

На сході України проти терористів на окупованих територіях воюють громадяни Білорусі. Про це розповідає Радіо Свобода, повідомляють Патріоти України.

"Я вважав, що я повинен поїхати, повинен допомогти. Я вважав це своїм обов'язком", - розповів боєць тактичного загону "Білорусь" Ян Мельников. У рідній Білорусі хлопець кинув навчання і приїхав, щоб воювати на боці України.

Мельников поки не планує повертатися на батьківщину, але дуже хоче. Але хлопець остерігається, що його в Білорусі будуть переслідувати за законом, за те, що він бере участь у військовому конфлікті на території України.

Також Мельников повідомив, що в загоні "Білорусь" задіяні декілька десятків людей.

Коли з "пістолета" заправної колонки ллється... не паливо: Як шахраї на АЗС обдурюють водіїв

четвер, 19 травень 2022, 0:22

Українці продовжують масово скаржитися на несумлінних працівників АЗС та махінації з паливом. З кожним днем "ділки" вигадують все нові схеми та способи наживатися на критичній ситуації в країні, повідомляють Патріоти України. У соціальних мережах водії...

Андрій Шевченко назвав іноземного футболіста, який найбільше допоміг Україні

четвер, 19 травень 2022, 0:13

Легенда українського та світового футболу Андрій Шевченко відзначив польського форварда мюнхенської "Баварії" Роберта Левандовськи за надану підтримку Україні під час війни з Росією. Про це повідомляє Tribuna, передають Патріоти України. "Хто з іноземн...