Я не буду "труїти" людей контентом типу Шустер-шоу, – Зураб Аласанія проти "повної фігні"

Керівник НСТУ пояснює, коли замість фактів глядачу пропонують дешеві емоції, а, натомість, претендують на якісну аналітичну програму, то такого не має бути на всеукраїнському мовнику.

Зураб Аласанія. Фото:https://focus.ua/s

Програми типу Шустер-шоу не повинно бути на суспільному мовнику. Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK заявив керівник Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, передають Патріоти України.

"Я сподіваюся, що такі речі, як Шустер-шоу, уже закінчилися в нашій країні. Тому фахівців типу телеведучого Савіка Шустера ми точно не будемо залучати для створення та промоції контенту телеканалу. Ця людина несе не ті цінності, які має отримувати українське суспільство. Я не розписуюсь за усіх людей, але, все ж, є частиною українського народу. Тому, особисто я, не хочу слухати, як мені та решті людей будуть "впарювати", – наголосив Зураб Аласанія.

Керівник НСТУ пояснює, коли замість фактів глядачу пропонують дешеві емоції, а, натомість, претендують на якісну аналітичну програму, то такого не має бути на всеукраїнському мовнику.

"Програми типу Шустер-шоу претендують на серйозний аналіз, а замість цього пропонують українцям повну "фігню". Тому я не хочу бачити такого на суспільному мовнику. Адже рейтинги каналу за такою ціною – це майже рейтинги ціною крові українців. Я не буду "труїти" людей неякісним контентом", – зазначив Аласанія.

Хіти тижня. "Українці, нарешті, отримають шанс скинути свої одіозні еліти", - західний експерт оцінила ймовірність нового Майдану

субота, 20 січень 2018, 1:00

Якщо реформи в Україні не будуть впроваджені, то може відбудетися ще один вуличний протест напередодні виборів 2019 року, який отримає масову міжнародну підтримку. Старший науковий співробітник Центру Євразії при Атлантичній раді Діана Френсіс вважає, ...

Хіти тижня. Забави ідіотів: 18-річна дівчина програла своєму хлопцеві в "російську рулетку"

субота, 20 січень 2018, 0:15

У Бразилії загинула студентка Паллома Ліма, яка намагалася пограти в «російську рулетку» зі своїм хлопцем. Інцидент трапився в понеділок в бразильському місті Гама. Дівчину в критичному стані в лікарні привіз її 27-річний бойфренд і, не чекаючи лікарів...