Я не буду "труїти" людей контентом типу Шустер-шоу, – Зураб Аласанія проти "повної фігні"

Керівник НСТУ пояснює, коли замість фактів глядачу пропонують дешеві емоції, а, натомість, претендують на якісну аналітичну програму, то такого не має бути на всеукраїнському мовнику.

Зураб Аласанія. Фото:https://focus.ua/s

Програми типу Шустер-шоу не повинно бути на суспільному мовнику. Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK заявив керівник Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, передають Патріоти України.

"Я сподіваюся, що такі речі, як Шустер-шоу, уже закінчилися в нашій країні. Тому фахівців типу телеведучого Савіка Шустера ми точно не будемо залучати для створення та промоції контенту телеканалу. Ця людина несе не ті цінності, які має отримувати українське суспільство. Я не розписуюсь за усіх людей, але, все ж, є частиною українського народу. Тому, особисто я, не хочу слухати, як мені та решті людей будуть "впарювати", – наголосив Зураб Аласанія.

Керівник НСТУ пояснює, коли замість фактів глядачу пропонують дешеві емоції, а, натомість, претендують на якісну аналітичну програму, то такого не має бути на всеукраїнському мовнику.

"Програми типу Шустер-шоу претендують на серйозний аналіз, а замість цього пропонують українцям повну "фігню". Тому я не хочу бачити такого на суспільному мовнику. Адже рейтинги каналу за такою ціною – це майже рейтинги ціною крові українців. Я не буду "труїти" людей неякісним контентом", – зазначив Аласанія.

Хіти тижня. "Руками, ногами и головой об плитку, аж звенело": Група підлітків у Донецьку побила окупантів

вівторок, 24 квітень 2018, 23:22

Спочатку російські найманці переслідували молодь, яка намагалася втекти, але потім переслідувачі самі перетворилися на жертви. «Донецк.19.30. Прям у центрального входа в Континент человек 20 пацанов (14−16 лет) от...ярили двух вояк, и ногами, и руками,...

Кремль помстився Марку Фейгіну

вівторок, 24 квітень 2018, 21:42

Адквокат в останні роки вів справи українських політв'язнів, в тому числі Надії Савченко, журналіста Романа Сущенка та інших. Більше не адвокатом був визнаний Марк Фейгін за рішенням Рада палати адвокатів Москви. Про це він повідомив в Твіттер, передаю...