Я не буду "труїти" людей контентом типу Шустер-шоу, – Зураб Аласанія проти "повної фігні"

Керівник НСТУ пояснює, коли замість фактів глядачу пропонують дешеві емоції, а, натомість, претендують на якісну аналітичну програму, то такого не має бути на всеукраїнському мовнику.

Зураб Аласанія. Фото:https://focus.ua/s

Програми типу Шустер-шоу не повинно бути на суспільному мовнику. Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK заявив керівник Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, передають Патріоти України.

"Я сподіваюся, що такі речі, як Шустер-шоу, уже закінчилися в нашій країні. Тому фахівців типу телеведучого Савіка Шустера ми точно не будемо залучати для створення та промоції контенту телеканалу. Ця людина несе не ті цінності, які має отримувати українське суспільство. Я не розписуюсь за усіх людей, але, все ж, є частиною українського народу. Тому, особисто я, не хочу слухати, як мені та решті людей будуть "впарювати", – наголосив Зураб Аласанія.

Керівник НСТУ пояснює, коли замість фактів глядачу пропонують дешеві емоції, а, натомість, претендують на якісну аналітичну програму, то такого не має бути на всеукраїнському мовнику.

"Програми типу Шустер-шоу претендують на серйозний аналіз, а замість цього пропонують українцям повну "фігню". Тому я не хочу бачити такого на суспільному мовнику. Адже рейтинги каналу за такою ціною – це майже рейтинги ціною крові українців. Я не буду "труїти" людей неякісним контентом", – зазначив Аласанія.

Хіти тижня. Італійську актрису вразив туалетний папір з обличчям Путіна (фотофакт)

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 23:55

"Уявіть собі, якби це зробили в Італії з обличчями наших політиків", - запропонувала співвітчизникам Найке Рівеллі. Італійську актрису, модель і співачку, 43-річну Найке Рівеллі здивував туалетний папір з обличчям президента Росії Володимира Путіна на ...

"Заслужений танкіст "ДНР": На Донбасі затримали найманця із місцевих

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 23:52

Чоловік вступив до лав терористів влітку 2014 року, піддавшись на проросійську пропаганду. У Донецькій області поліція затримала танкіста бойовиків, який має від терористів "посвідчення учасника бойових дій" та так звані нагороди від місцевої окупаційн...