Я не буду "труїти" людей контентом типу Шустер-шоу, – Зураб Аласанія проти "повної фігні"

Керівник НСТУ пояснює, коли замість фактів глядачу пропонують дешеві емоції, а, натомість, претендують на якісну аналітичну програму, то такого не має бути на всеукраїнському мовнику.

Зураб Аласанія. Фото:https://focus.ua/s

Програми типу Шустер-шоу не повинно бути на суспільному мовнику. Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK заявив керівник Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, передають Патріоти України.

"Я сподіваюся, що такі речі, як Шустер-шоу, уже закінчилися в нашій країні. Тому фахівців типу телеведучого Савіка Шустера ми точно не будемо залучати для створення та промоції контенту телеканалу. Ця людина несе не ті цінності, які має отримувати українське суспільство. Я не розписуюсь за усіх людей, але, все ж, є частиною українського народу. Тому, особисто я, не хочу слухати, як мені та решті людей будуть "впарювати", – наголосив Зураб Аласанія.

Керівник НСТУ пояснює, коли замість фактів глядачу пропонують дешеві емоції, а, натомість, претендують на якісну аналітичну програму, то такого не має бути на всеукраїнському мовнику.

"Програми типу Шустер-шоу претендують на серйозний аналіз, а замість цього пропонують українцям повну "фігню". Тому я не хочу бачити такого на суспільному мовнику. Адже рейтинги каналу за такою ціною – це майже рейтинги ціною крові українців. Я не буду "труїти" людей неякісним контентом", – зазначив Аласанія.

Хіти тижня. А ви це знали? Звідки взялося гасло "Слава Україні"

вівторок, 17 липень 2018, 20:00

Як не важко здогадатись, це був час звитяг та справжніх героїв, патріотів України... Вираз "Слава Україні!" з'явився за часів Української революції 1917-1921 років, повідомляють Патріоти України. Гасло "Слава Україні! - Козакам слава!" використовував з...

Щоб не потрапити в "чистилище": Російський актор з колегами зареклися їхати на концерти у Крим

вівторок, 17 липень 2018, 19:36

Мова йде про акторів гумористичного театру "Квартет И", засновники якого родом з Одеси. Актор, учасник і співзасновник театру "Квартет И" Ростислав Хаїт заявив, що він і його колеги не поїдуть в анексований Крим. Про це він повідомив в інтерв'ю сайту ...