"Я обязан был вывести поезд на станцию": Машиніст потяга метро розповів про теракт у Петербурзі (відео)

​За словами Олександра Каверіна, після зупинки потяга буквально протягом хвилини вони з'ясували, що сталося.

Машиніст Олександр Каверін. Фото:скрін відео

Потягом у петербурзькому метро, де 3 квітня стався вибух, керував машиніст Олександр Каверін. Як заявили у Слідчому комітеті, рішення Каверіна не зупиняти потяг у тунелі допомогло врятувати життя людей. Видання Медуза публікує відредаговане розшифрування його висловлювань, передають Патріоти України.

"Стався хлопок, запилення. Я зв'язався з диспетчером і повідомив про ситуацію. У цей момент почали надходити незрозумілі повідомлення по зв'язку "пасажир — машиніст", тому що одночасно говорили всі у всіх вагонах, про що я також повідомив диспетчеру. І прийняв рішення, згідно з інструкцією щодо дій у таких випадках, про виведення складу на станцію. Я зобов'язаний був вивести вагони на станцію", - розповів машиніст.

За його словами, після зупинки складу буквально протягом хвилини вони з'ясували, що сталося. Спочатку пасажири першого вагона внесли сум'яття. Від пасажирів першого вагона нам було зрозуміло, що хлопок був у першому вагоні, вони всі в один голос стверджували, що це сталося в першому вагоні, згадує Каверін.

"Протягом хвилини було сум'яття, потім інструктори пішли з'ясовувати далі за складом — ну, і стало зрозуміло, що стався вибух [у третьому вагоні]", - зазначив він. Потім, за його словами, резервні машиністи теж вийшли для надання допомоги. А сам він діяв за інструкцією, за вказівкою диспетчера.

У той момент, продовжив машиніст, про страх думати було ніколи, треба було працювати. "У мене вчора був важкий день. У мене не вийшло прийти додому... Я не зміг поїхати додому, бо вже чергували у мене на сходовому майданчику. У мене сім'я, у мене діти малолітні. Об 11 годині дзвонили дружині у двері й хотіли щось з'ясувати. Це просто негарно в цій ситуації", - розповів Каверін.

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...