Як навчити Вітчизну любити: Москаль пообіцяв закарпатським чиновникам, які протидіють декомунізації, скору службу в АТО

Із комунізмом на Закарпатті не хочуть прощатись до останнього, посилаючись при цьому то на брак коштів, то на відсутність дозволів з боку місцевого населення, пояснює Москаль.

Геннадій Москаль на засіданні місцевого суду. Фото:http://moskal.in.ua/

Закарпаття продовжує опиратися процесу декомунізації, у зв'язку з чим голова області почав судитись із місцевими чиновниками. Останніх Геннадій Москаль пообіцяв відправити примусово на службу в АТО. Про це він написав на своєму офіційному сайті, зазначають Патріоти України.

Як стало відомо, Москаль нещодавно розпорядився назвати дві вулиці на честь загиблих в АТО місцевих жителів. Однак окремим чиновникам це не сподобалось, тому вони вирішили перейменувати вулиці по-своєму. Справа дійшла до суду, а тепер імовірно дійде і до більш радикальних дій з боку обласного керівництва.

"Учора особисто пішов на суд, щоб відстояти названі на честь загиблих на Донбасі героїв вулиці. У березні в рамках закону про декомунізацію своїм розпорядженням перейменував у с.Клячаново (Мукачівський район Закарпаття) вулиці Жовтневу та Ворошилова на Альберта Падюкова та Василя Лавкая. Обидва хлопці жили в цьому селі, пішли добровольцями на війну й загинули за Україну. Один був бійцем батальйону "Айдар", інший – Правого сектору", - повідомив Москаль.

Раніше голова області вже повідомляв про пасивність місцевих чиновників, які до останнього тягнули процес перейменування населених пунктів та вулиць. Із комунізмом тут не хотіли прощатись до останнього, посилаючись при цьому то на брак коштів, то на відсутність дозволів з боку місцевого населення. Мовляв, ніхто не хоче перейменувань.

"Перед тим протягом півроку нагадував сільським депутатам – виконайте закон, перейменуйте комуністичні вулиці. Не виконали, не перейменували. А через два тижні після мого розпорядження терміново зібралися й змінили назви кількох вулиць, у тому числі А.Падюкова та В.Лавкая на Виноградну й Нивлянську. Коли я попередив, що скасую це незаконне рішення через суд, сільський голова прийшов і почав просити перейменувати на честь одного із загиблих не Жовтневу чи Ворошилова, а вулицю Тараса Шевченка! Такі-ось "патріоти" бувають", - пояснив Москаль.

В результаті суд визнав рішення сільради незаконним і скасував його. Таким чином вулиці імені Альберта Падюкова і Василя Лавкая в Клячанові залишаються незмінними.

"А сільські депутати, які під час мобілізацій ховалися в кукурудзі, а потім своїм рішенням плюнули в обличчя всім патріотам, хай чекають повісток із військкомату", - резюмував закарпатський голова.

Що чекає "обмежено придатних", які не пройдуть ВЛК до 4 лютого: У Міноборони дали пояснення

неділя, 19 січень 2025, 9:57

Визнані "обмежено придатними" до військової служби до 4 травня 2024 року громадяни України мають повторно пройти медичний огляд до 4 лютого 2025 року. У разі невиконання цієї вимоги у застосунку "Резерв+" може з'явитися статус "в розшуку". Про це інфор...

Все буде суворо: У Міносвіти заявили, що студенти, які не складуть іспит із базової військової підготовки, не зможуть продовжити навчання

неділя, 19 січень 2025, 9:42

Проходження базової загальновійськової підготовки є обов’язковим для всіх студентів вищих навчальних закладів: студенти, які не склали іспит або відмовитись від присяги, продовжувати навчання не зможуть, заявив заступник міністра оборони бригадний гене...