Розпочати справу нескладно – достатньо ідеї та мобільного телефону, на який продавець робитиме фото свого товару. Публікувати фото потрібно регулярно, як і спілкуватися зі своїми покупцями, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Дві київські студентки рік тому розпочали власний бізнес – збирають овочеві букети. Усе почалось із того, що молодша сестра однієї з дівчат захотіла букет із солоних огірків. А потім виявилось, охочих до таких експериментів – не бракує.
У дівчат нема власного офісу, всі замовлення виконують вдома, а букети клієнтам доставляють на таксі.
Найбільшу увагу приділяють соцмережам. Фото має з’являтися щодня, але не частіше, щоб не набриднути потенційному покупцеві. Онлайн-торгівля пішла жваво: щомісяця вони продають майже 30 букетів. Кожен щонайменше по 300 гривень.
Успішний бізнес киянки Поліни теж починається з домашніх умов. Жінка експериментувала на домашній кухні з тортами та відомими французькими макаронс.
Згодом домашня пекарня перетворилася на власний бренд.
У соцмережах у дівчини понад 35 тисяч підписників. У Поліни та її чоловіка Дениса працюють 5 кондитерів, власний офіс, простора кухня і десятки замовлень щодня.
Шукати клієнтів онлайн зручніше, аніж у традиційних магазинах. Надто якщо продаєте хендмейд або кондитерські вироби – на них нині особливий бум.
В Україні похолодання призведе до відчутного подорожчання овочів. В першу чергу йдеться про огірки, помідори та перець. При тому різкого зростання цін очікувати не варто: частково проблеми з українським урожаєм компенсує імпортна продукція. Про це КИ...
Щоб отримувати підвищену пенсію, не обов'язково заробляти більше за середню заробітну плату по країні. Можна збільшувати розмір своєї майбутньої пенсії на 0,5%-0,75% щомісяця, продовжуючи працювати вже маючи право на відпочинок, передають Патріоти Укра...