Як почати бізнес в інтернеті (відео)

Хендмейд, кондитерські вироби та багато іншого - для бізнесу в мережі потрібна ідея і мобільний телефон, на який ви будете фотографувати свій товар і спілкуватися з покупцями.

Бізнес в інтернеті стає дуже популярною і прибутковою справою. Ілюстрація: investorschool.ru.

Розпочати справу нескладно – достатньо ідеї та мобільного телефону, на який продавець робитиме фото свого товару. Публікувати фото потрібно регулярно, як і спілкуватися зі своїми покупцями, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Дві київські студентки рік тому розпочали власний бізнес – збирають овочеві букети. Усе почалось із того, що молодша сестра однієї з дівчат захотіла букет із солоних огірків. А потім виявилось, охочих до таких експериментів – не бракує.

У дівчат нема власного офісу, всі замовлення виконують вдома, а букети клієнтам доставляють на таксі.

Найбільшу увагу приділяють соцмережам. Фото має з’являтися щодня, але не частіше, щоб не набриднути потенційному покупцеві. Онлайн-торгівля пішла жваво: щомісяця вони продають майже 30 букетів. Кожен щонайменше по 300 гривень.

Успішний бізнес киянки Поліни теж починається з домашніх умов. Жінка експериментувала на домашній кухні з тортами та відомими французькими макаронс.

Згодом домашня пекарня перетворилася на власний бренд.

У соцмережах у дівчини понад 35 тисяч підписників. У Поліни та її чоловіка Дениса працюють 5 кондитерів, власний офіс, простора кухня і десятки замовлень щодня.

Шукати клієнтів онлайн зручніше, аніж у традиційних магазинах. Надто якщо продаєте хендмейд або кондитерські вироби – на них нині особливий бум.


Хіти тижня. "Трошки русопатії": В Одесі водієві авто на номерах РФ залишили "послання" (фото)

середа, 18 вересень 2019, 11:00

У якості паперу для свого "листа" невідомі використали обгортку від шоколадки "Рошен". В Одесі водієві автомобіля на російських номерах залишили записку на упаковці від шоколадки Roshen. Про це повідомляє блогер під ніком "Фашик Донецький" на своїй сто...

Хіти тижня. "Моя прекрасна няня": Стан Заворотнюк критичний, відмовили органи, - ЗМІ

середа, 18 вересень 2019, 10:00

Повідомлення про погіршення стану Анастасії Заворотнюк почали надходити 13 вересня, причому одне тривожніше іншого. Нібито пневмонія стала наслідком використання апарату штучної вентиляції легенів. При цьому зірка комедійного серіалу «Моя прекрасна нян...