Розпочати справу нескладно – достатньо ідеї та мобільного телефону, на який продавець робитиме фото свого товару. Публікувати фото потрібно регулярно, як і спілкуватися зі своїми покупцями, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Дві київські студентки рік тому розпочали власний бізнес – збирають овочеві букети. Усе почалось із того, що молодша сестра однієї з дівчат захотіла букет із солоних огірків. А потім виявилось, охочих до таких експериментів – не бракує.
У дівчат нема власного офісу, всі замовлення виконують вдома, а букети клієнтам доставляють на таксі.
Найбільшу увагу приділяють соцмережам. Фото має з’являтися щодня, але не частіше, щоб не набриднути потенційному покупцеві. Онлайн-торгівля пішла жваво: щомісяця вони продають майже 30 букетів. Кожен щонайменше по 300 гривень.
Успішний бізнес киянки Поліни теж починається з домашніх умов. Жінка експериментувала на домашній кухні з тортами та відомими французькими макаронс.
Згодом домашня пекарня перетворилася на власний бренд.
У соцмережах у дівчини понад 35 тисяч підписників. У Поліни та її чоловіка Дениса працюють 5 кондитерів, власний офіс, простора кухня і десятки замовлень щодня.
Шукати клієнтів онлайн зручніше, аніж у традиційних магазинах. Надто якщо продаєте хендмейд або кондитерські вироби – на них нині особливий бум.
Інститут океану Шмідта, поділився результатами своєї глибоководної експедиції, що тривала поблизу Південних Сандвічевих островів, , передають Патріоти України з посиланням на видання Livescience. Серед найбільш вражаючих знахідок опинилась риба глибоко...
Український парламент не планує переглядати питання щодо зменшення мобілізаційного віку. Першочерговими завданнями залишаються перемога України та збереження її суверенітету. Про це заявив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі Громадського рад...