Розпочати справу нескладно – достатньо ідеї та мобільного телефону, на який продавець робитиме фото свого товару. Публікувати фото потрібно регулярно, як і спілкуватися зі своїми покупцями, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Дві київські студентки рік тому розпочали власний бізнес – збирають овочеві букети. Усе почалось із того, що молодша сестра однієї з дівчат захотіла букет із солоних огірків. А потім виявилось, охочих до таких експериментів – не бракує.
У дівчат нема власного офісу, всі замовлення виконують вдома, а букети клієнтам доставляють на таксі.
Найбільшу увагу приділяють соцмережам. Фото має з’являтися щодня, але не частіше, щоб не набриднути потенційному покупцеві. Онлайн-торгівля пішла жваво: щомісяця вони продають майже 30 букетів. Кожен щонайменше по 300 гривень.
Успішний бізнес киянки Поліни теж починається з домашніх умов. Жінка експериментувала на домашній кухні з тортами та відомими французькими макаронс.
Згодом домашня пекарня перетворилася на власний бренд.
У соцмережах у дівчини понад 35 тисяч підписників. У Поліни та її чоловіка Дениса працюють 5 кондитерів, власний офіс, простора кухня і десятки замовлень щодня.
Шукати клієнтів онлайн зручніше, аніж у традиційних магазинах. Надто якщо продаєте хендмейд або кондитерські вироби – на них нині особливий бум.
Протягом восьми місяців американець щоденно споживав близько чотирьох кілограмів м’яса, сиру та масла, зокрема в гамбургерах, передають Патріоти України. Дієта з виключно тваринної їжі, так звана "дієта хижака", за вісім місяців довела американця до ві...
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...