Як в Одесі 23 лютого "вату" маскували під пенсіонерів (відео)

Людей похилого віку зібрав на акцію один з лідерів "антимайдану" Моріс Ібрагім за сприяння ради ветеранів.

Моріс Ібрагім. Скріншот.

Журналісти розповіли про подробиці акції до 23 лютого, яку організували в Одесі прихильники "руского міра". Про це повідомляє місцевий сайт 048.ua, передають Патріоти України.

Наголошується, що одеських пенсіонерів з символікою окупантів - георгіївськими стрічками - в четвер з ранку централізовано збирала у Київській райадміністрації Одеси місцева рада ветеранів.

"Для сепаратистів, керував якими Моріс Ібрагім, спеціально найняли автобуси", - пише видання.

У свою чергу, громадські активісти підозрюють, що "міська влада, яка курирує цю раду", причетна до організації "сепаратистського шабашу" 23 лютого.

У підсумку, патріотам вдалося заблокувати автобуси і зірвати акцію.

Нардеп Гетманцев підрахував, скільки пропливають україці

понеділок, 22 червень 2026, 9:06

У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...

Стаття про відроджений споконвічний алкогольний напій України виграла гастрономічний «Оскар» у США

понеділок, 22 червень 2026, 8:57

Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...