Як зеки поповнюють ряди окупантів на Донбасі

По кілька десятків засуджених з кожної колонії записуються у воєнізовані угруповання.

Експерт Донбас-СОС за документуванням порушень прав людини Наталя Мельник на прес-конференції заявила, що на Донбасі постійно практикується тиск на ув’язнених, з метою їх залучення у ряди воєнізованих угруповань сепаратистів, повідомляють Патріоти України.

Експерт розповіла про відомі їй факти, такого «звільнення» щонайбільше 20 людей з однієї колонії. Ще в 2014-2015 роках у місця позбавлення волі приходили представники бойовиків та пропонували в’язням писати заяви про зарахування їх до складу воєнізованих угруповань, заявила вона.

Велика кількість ув’язнених написали такі заяви, в силу різних мотивів, хто зі страху, хто з надією швидше залишити в’язницю. Але вийти «достроково» вдалося лише тим, хто мав зацікавлених осіб у складі бойовиків та міг домовитися з керівництвом табору. Як зазначила Мельник, багато хто, з таких «достроково звільнених» дуже швидко поверталися до колонії за нові злочини.

Опублікував: Інна Мартинчук

Під час ракетного обстрілу селища Сергіївка на Одещині загинула суддя зі Слов’янська та її матір (фото)

неділя, 3 липень 2022, 23:40

В Одеській області під час ракетного обстрілу 1 липня селища Сергіївка загинула суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Ольга Ільяшевич та її матір. Про це повідомили у Донецькому апеляційному суді, передають Патріоти України. "1 липн...

Загоряння розпочалося на 55-му поверсі: У центрі Москви спалахнули елітні хмарочоси (відео)

неділя, 3 липень 2022, 22:42

У столиці держави-терориста Росії Москві спалахнула пожежа на даху елітної висотки Capital Towers біля Москва-Сіті. На місце прибули рятувальні служби. Про це повідомили російські ЗМІ, передають Патріоти України. . Причину пожежі наразі не називають. ...