Як зеки поповнюють ряди окупантів на Донбасі

По кілька десятків засуджених з кожної колонії записуються у воєнізовані угруповання.

Експерт Донбас-СОС за документуванням порушень прав людини Наталя Мельник на прес-конференції заявила, що на Донбасі постійно практикується тиск на ув’язнених, з метою їх залучення у ряди воєнізованих угруповань сепаратистів, повідомляють Патріоти України.

Експерт розповіла про відомі їй факти, такого «звільнення» щонайбільше 20 людей з однієї колонії. Ще в 2014-2015 роках у місця позбавлення волі приходили представники бойовиків та пропонували в’язням писати заяви про зарахування їх до складу воєнізованих угруповань, заявила вона.

Велика кількість ув’язнених написали такі заяви, в силу різних мотивів, хто зі страху, хто з надією швидше залишити в’язницю. Але вийти «достроково» вдалося лише тим, хто мав зацікавлених осіб у складі бойовиків та міг домовитися з керівництвом табору. Як зазначила Мельник, багато хто, з таких «достроково звільнених» дуже швидко поверталися до колонії за нові злочини.

Опублікував: Інна Мартинчук

Дуже економна дівчина: Наречена вийшла заміж у вбранні, яке купила за 50 доларів (фото, відео)

субота, 28 січень 2023, 15:00

24-річна дівчина на ім'я Наталія Лавер одна з тих наречених, яка не хотіла витрачати багато грошей на весілля і на сукню, тому вона розглядала варіант купити старе вбрання, але в неї все ж була одна дитяча мрія, яку вона хотіла здійснити - сукня повинн...

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...