
Експерт Донбас-СОС за документуванням порушень прав людини Наталя Мельник на прес-конференції заявила, що на Донбасі постійно практикується тиск на ув’язнених, з метою їх залучення у ряди воєнізованих угруповань сепаратистів, повідомляють Патріоти України.
Експерт розповіла про відомі їй факти, такого «звільнення» щонайбільше 20 людей з однієї колонії. Ще в 2014-2015 роках у місця позбавлення волі приходили представники бойовиків та пропонували в’язням писати заяви про зарахування їх до складу воєнізованих угруповань, заявила вона.
Велика кількість ув’язнених написали такі заяви, в силу різних мотивів, хто зі страху, хто з надією швидше залишити в’язницю. Але вийти «достроково» вдалося лише тим, хто мав зацікавлених осіб у складі бойовиків та міг домовитися з керівництвом табору. Як зазначила Мельник, багато хто, з таких «достроково звільнених» дуже швидко поверталися до колонії за нові злочини.
Найближчими днями стовпчики термометрів в Україні піднімуться до критичних відміток. Проте синоптики вже назвали дату, коли спека поступиться місцем похолоданню. Про погодні зміни повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За ...
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...