Йдуть потужні снігопади: Українців попередили про погодний "сюрприз"

5-17 січня, спочатку на Лівобережжі, а потім і на решті території України очікується випадання снігу товщиною до 10 см.

Ілюстрація: i.ytimg.com

Протягом найближчих днів в Україні істотно знизиться температура повітря, а починаючи з 18 січня, очікуються дуже сильні снігопади, налипання мокрого снігу та хуртовини. Про це сказав керівник Укргідрометцентру Микола Кульбіда під час засідання Державної комісії з питань надзвичайних ситуацій, повідомляють Патріоти України.

"18 січня ми чекаємо проходження через центральну частину України, крім сходу та заходу, досить активних циклонів, які призведуть до сильного випадання снігу, місцями дуже сильного, налипання мокрого снігу, посилення швидкості вітру, хуртовин. Очікуємо, що приріст сніжного покриву додасться ще на 10-20 см у більшості областей України", - наголосив Кульбіда.

Також, за його словами, 15-17 січня, спочатку на Лівобережжі, а потім і на решті території України очікується випадання снігу товщиною до 10 см.

21-22 січня, продовжив він, через переміщення з Балканського півострова глибокого і активного циклону, передбачається ускладнення погодних умов: сильні снігопади з переходом у дощ, дощ із переходом у сніг, штормові вітри, ожеледь, посилення штормового вітру до 15-24 м/с і значні коливання температурного режиму.

У Росії чоловік жорстоко вбив українку

понеділок, 23 липень 2018, 19:32

Після скоєння злочину вбивця застрелився сам. У Росії, в Підмосков'ї, чоловік застрелив громадянку України. Це сталося в приватному будинку в селищі Калінінець Наро-Фомінського району, передають Патріоти України. . Місцевий житель після скоєння вбивст...

"Українська піхота потребує підтримки. Створено петицію про День піхоти ЗCУ", - волонтер Донік

понеділок, 23 липень 2018, 17:45

Петиція про створення дня піхоти ЗCУНарод, потрібна допомога. Кожен може допомогти. Треба голос. Від кожного лише один голос. Та одне поширення. Всього 25 тисяч. З травня місяца це питання ми підіймали. До президента ходила людина з пропозицією та істо...