Йдуть потужні снігопади: Українців попередили про погодний "сюрприз"

5-17 січня, спочатку на Лівобережжі, а потім і на решті території України очікується випадання снігу товщиною до 10 см.

Ілюстрація: i.ytimg.com

Протягом найближчих днів в Україні істотно знизиться температура повітря, а починаючи з 18 січня, очікуються дуже сильні снігопади, налипання мокрого снігу та хуртовини. Про це сказав керівник Укргідрометцентру Микола Кульбіда під час засідання Державної комісії з питань надзвичайних ситуацій, повідомляють Патріоти України.

"18 січня ми чекаємо проходження через центральну частину України, крім сходу та заходу, досить активних циклонів, які призведуть до сильного випадання снігу, місцями дуже сильного, налипання мокрого снігу, посилення швидкості вітру, хуртовин. Очікуємо, що приріст сніжного покриву додасться ще на 10-20 см у більшості областей України", - наголосив Кульбіда.

Також, за його словами, 15-17 січня, спочатку на Лівобережжі, а потім і на решті території України очікується випадання снігу товщиною до 10 см.

21-22 січня, продовжив він, через переміщення з Балканського півострова глибокого і активного циклону, передбачається ускладнення погодних умов: сильні снігопади з переходом у дощ, дощ із переходом у сніг, штормові вітри, ожеледь, посилення штормового вітру до 15-24 м/с і значні коливання температурного режиму.

Солідна сума: Як будуть штрафувати власників тварин в Україні, що не приберуть на вулиці за улюбленцем

субота, 21 квітень 2018, 8:51

Багато власників собак забувають про те, що навіть на прогулянці за своїм вихованцем потрібно доглядати і прибирати. Незабаром людей з домашніми тваринами зобов'яжуть прибирати за ними, інакше доведеться сплатити чималу суму штрафу. Відповідний законоп...

Вас "майнять": Експерти розповіли, як виявити і знешкодити прихований майнінг

субота, 21 квітень 2018, 8:20

Як визначити, що на пристрої працює прихований майнер, і як убезпечити себе від цієї напасті. Випадки прихованого майнінгу ростуть у геометричній прогресії. За даними антивірусної компанії Symantec, за 2017 рік вони почастішали у 340 разів. Тільки в бе...