Є нюанс: Зеленський розкрив інтригу, чому створив партію "Слуга народу"

За словами артиста, він не робив ніякої офіційної заяви, тому що це чисто юридичне питання.

Володимир Зеленський. Фото: antikor.com.ua

Лідер "95 кварталу", відомий шоумен Володимир Зеленський розповів, що зареєстрував у грудні 2017 року політичну партію "Слуга народу ", щоб випередити незнайомих йому людей, які ще влітку 2017 року хотіли скористатися брендом" Кварталу "і зареєструвати таку політичну силу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На початку грудня 2017 року Єдиному державному реєстрі юридичних осіб на сайті Міністерства юстиції України з'явилася юридична особа "Політична партія "Слуга народ ". Керівником утворення є Іван Баканов - керівник ТОВ "Квартал 95".

Так, відомий шоумен зізнався, що партія дійсно існує, однак він не робив ніякої офіційної заяви, тому що це чисто юридичне питання.

За словами лідера "95 Кварталу", він вирішив підстрахуватися і, щоб його ідею не вкрали, зареєстрував політичну партію "Слуга народу".

"Влітку якісь пройдисвіти вирішили зареєструвати партію під назвою "Слуга народу". Я цих людей не знаю, тому відкрито говорю - "пройдисвіти". Виявляється, придумати і зареєструвати бренд - цього недостатньо, його можуть використовувати інші. Тому ми і розпочали цю історію з реєстрацією партії. Довго робили, з питаннями, проблемами, але зробили", - заявив артист.

Він підкреслив, що "Слуга народу" - це не політичний проект, а юридичний нюанс. "Мені не подобається, що хтось хотів скористатися нашим ім'ям. Для багатьох людей " Слуга народу" асоціюється саме з "Кварталом", вони підуть і проголосують. Це відповідальність. І почасти вона лежить і на наших плечах. Тому потрібно було реєструвати партію . А яка доля буде у цієї партії - подивимося. Поки це не політичний проект, а швидше за юридичний нюанс", - підсумував Зеленський.

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...

У Парижі спалахнув найбільший оптовий ринок свіжих продуктів у світі (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 20:44

Як повідомляє BFMTV, пожежа спалахнула близько 12:30 на складі фруктів та овочів площею 7000 квадратних метрів. Надзвичайники оперативно приїхали на місце події – менш ніж за вісім хвилин. . "Ситуація сприятлива, ми все ще знаходимося у фазі атаки, що...