Її звати Сабіна: Волонтери створили снайперську гвинтівку, яку назвали на честь загиблої на Донбасі дівчини-медика (відео)

Дівчина загинула 20 лютого 2018 року в результаті обстрілу бойовиками.

Фото:скрін відео

Українські волонтери створили снайперську гвинтівку, яку назвали на честь загиблої на Донбасі в результаті обстрілу бойовиками дівчини-медика Сабіни Галицької. Про це повідомив волонтер Серж Марко на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

Військовослужбовцю Сабіні Галицькій було 23 роки. З 2016 року вона брала участь в бойових діях на Донбасі. Дівчина загинула 20 лютого 2018 року в результаті обстрілу бойовиками.

"Цю гвинтівку звуть Сабіна. Один із зразків волонтерської майстерності і досвіду людей, які вже 5-й рік не можуть піти з війни", - зазначив Марко.

Сабіна Галицька загинула у лютому 2018 року

"Гвинтівка, яка збирає хвилину на кілометр, використовуючи розповсюджені в армії боєприпаси калібру 14,5, яка може знищити як людину (зі спецефектами), так і легкоброньовану техніку. Наприклад БРДМ ... як той, в якому загинула медик 10-ї бригади Сабіна рік тому ... В честь якої і була названа ця гвинтівка", - зазначив волонтер.

"Для боротьби з легкоброньованою технікою і інженерними спорудами (упереміш з живою силою супротивника) були створені три такі гвинтівки. На одній з них немає прицілу, треба купувати. А снайпери повернули вже відстріляні гільзи з патронів, які я їм колись збирав, а на це потрібні як зазвичай витратні матеріали", - розповів він.

"На сьогодні мій баланс в Народному тилу мінус 6800 грн і я прошу допомоги. Тому що навскидку за потребами зараз треба під 70 000 грн", - повідомив Марко. "Приват 5167 9855 6132 4104" на морпіхів "Олексій Сіхарулідзе (Oleksiy Sikharulidze)" - написав він.

Резонанс тижня. "Він вижив, знаходячись у літаку": Губернатор Харківщини розповів, як врятувався єдиний курсант із Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 4:00

Курсант, який вижив під час авіакатастрофи, не вистрибував із літака. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер, передають Патріоти України. "Хлопець розповів, як і що відбувалося. Ми його не навантажували питаннями, - зазначив Кучер. – Ска...

Резонанс тижня. Трагедія на Харківщині: У мережі показали відео останніх секунд польоту Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 1:00

Ці кадри можуть допомогти зрозуміти, що ж трапилося після відмови лівого двигуна Ан-26. Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у місті Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26 Збройних сил України, який трагічно обірвався. Відео опу...