Їхні "герої": У Москві 9 травня пронесуть портрети ліквідованих на Донбасі російських бойовиків

​На банерах, підготовлених до ходи "Безсмертний полк", зображені портрети російських найманців з написами "Завжди в строю" і "Добровольці Росії".

Портрети знищених на Донбасі російських бойовиків пронесуть під час параду у Москві. Ілюстрація:Zaxid.net

Портрети російських бойовиків, які ліквідовані в боях за Донбас, пронесуть у Москві під час акції "Безсмертний полк". Про це УНІАН повідомили в організації "Союз добровольців Донбасу", яка займається діяльністю бойовиків, які повернулися в РФ, передають Патріоти України.

"9 травня 2017 року запрошуємо всіх охочих взяти участь у ході "Безсмертний полк в Москві. Колона "Безсмертний полк Новоросії" формується о 14.00 на пероні Білоруського вокзалу", - йдеться в повідомленні. На банерах, підготовлених до ходи, зображені портрети російських бойовиків, ліквідованих на Донбасі, з написами "Завжди в строю", і "Добровольці Росії".

З ініціативи російської влади 9 травня в Росії і за кордоном вже вдесяте відбудеться громадська акція "Безсмертний полк". Це хода, під час якої люди несуть фотографії своїх родичів, які брали участь у Великій Вітчизняній війні.

Такі заходи за межами Росії організовуються, здебільшого, за сприяння російських співвітчизників і закордонних представництв. В акції візьмуть участь не тільки вихідці з Росії і країн СНД, а й місцеві жителі.

"Дуже не хотів служити": 19-річний москвич вистрибнув з вікна військкомату

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Москві 19-річний росіянин вистрибнув із вікна на четвертому поверсі військкомату, щоб уникнути призову. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", інцидент трапився 5 грудня у військовому комісаріаті на вулиці Саратовській, передають Патріоти Ук...

Все ще сподіваються на повернення СРСР: Мовний скандал у Казахстані - чоловік обурився, що росіяни нахабніють

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Казахстані стався конфлікт між покупцем та продавчинею одного з магазинів. Як свідчать кадри з відео, чоловік зайшов у магазин і влаштував скандал, вимагаючи у російськомовних працівниць розмовляти з ним казахською мовою. У відповідь йому продавчиня ...