Інноваційний дитсадок: Дружина нардепа БПП відкрила елітний дитячий центр на закритій території у Конча-Заспі

Після Революції "Конча-Заспу" обіцяли відкрити для всіх охочих, але територія так само закрита – її охороняє Управління державної охорони, а нерухомість, за документами, продовжують використовувати як представники попередньої, так і нинішньої влади.

Сергій Березенко. Фото: LIGA.net.

Дружина народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Сергія Березенка Уляна є власницею дитячого садочку Kidswood. Заклад відкрився на закритій території будинку відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами, яке після Революції Гідності очолював Сергій Березенко. Дитсадок працює без ліцензії, а за оренду понад 500 квадратних метрів сплачує держструктурам лише 42,5 тис гривень на місяць. За ринковими цінами на цю суму можна орендувати хіба що у 6-8 разів меншу площу у спальному районі Києва і без охорони. Про це йдеться у розслідуванні програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", передають Патріоти України.

У часи президентства Віктора Януковича "Конча-Заспа" була одним з найзакритіших об’єктів в країні. Так званими "державними дачами", а по суті маєтками, тут користувалися міністри, нардепи і силовики, на що з держбюджету йшли мільйони гривень. Після Революції "Конча-Заспу" обіцяли відкрити для всіх охочих, але територія так само закрита – її охороняє Управління державної охорони, а нерухомість, за документами, продовжують використовувати як представники попередньої, так і нинішньої влади.

Kidswood працює з 2017 року, договори оренди двох об’єктів нерухомості з Фондом держмайна були підписані у 2018-му. У них вказано, що вартість оренди більше ніж 500 квадратних метрів в "Конча-Заспі" – 42,5 тисячі гривень на місяць плюс ПДВ.

Садок позиціонує себе як інноваційний. Вірогідно, цим пояснюється і вартість навчання тут – 18 тисяч гривень на місяць за одну дитину плюс ще 4 тисячі гривень на місяць за харчування. При цьому, за даними КМДА, ні Уляна Березенко як фізична особа, ні Kidswood як юридична особа не отримували ліцензій на діяльність дошкільного навчального закладу.

Сергій Березенко в коментарі журналістам заявив, що не причетний до бізнесу дружини і не допомагав їй отримати нерухомість на закритій території, якою раніше управляв. Участь чоловіка у діяльності Kidswood спростовує і Уляна Березенко. Каже, що садок відкривала її нинішня партнерка, а сама вона увійшла в склад засновників лише згодом. При цьому жінки були знайомі на момент відкриття закладу.

Джерело: bihus.info

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...