Його знав увесь світ: У Болгарії на 104-му році життя помер благодійник, аскет дідусь Добрі

Протягом багатьох років Дідусь Добрі відмовлявся від матеріальних благ, повністю присвятивши себе духовному. За щедрість і аскетизм багато хто називав його "святим з Байлово".

Добре Димитров Добрев. Фото:dobrenoviny.sk

У болгарському селі Байлово на 104-му році життя помер Добре Димитров Добрев, відомий як Дідусь Добрі. Про це повідомляє Благовест-инфо з посиланням на офіційний сайт Болгарської Православної Церкви, передають Патріоти України.

Протягом багатьох років Дідусь Добрі відмовлявся від матеріальних благ, повністю присвятивши себе духовному. За щедрість і аскетизм багато хто називав його "святим з Байлово". Добре Димитров Добрев народився в Байлово в 1914 році, і все життя займався селянською працею.

Близько 2000 року він вирішив пожертвувати все своє майно Церкві. Кожен день приїжджав на автобусі або йшов пішки в Софію, віддалену від села на 40 з гаком км, і збирав біля храмів милостиню. Всі отримані гроші Дідусь Добрі передавав на відновлення храмів і інші потреби, залишаючи собі лише їжу та одяг.

Згодом він став відомий і шанований не тільки в Болгарії, але і за її межами. Похорон Добре Димитрова Добрева відбудеться 15 лютого. Храм в Байлово, де проходить прощання з ним, відкритий для паломників всю ніч.

Скрепний маскарад не допоміг: У "ДНР" винесли смертний вирок "козакові Війська Донського"

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:18

Восьми спільникам засудженого до смертної кари пощастило більше - на них чекає довічне ув'язнення. Так званий «Верховний суд ДНР» виніс вирок озброєному угрупованню, що займалося викраденнями, вимаганням і вбивствами, передають Патріоти України. Зазнач...

Виховання ватників: Як в Кривому Розі змусили вибачатися українофоба (відео)

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:12

Активісти розшукали Юрія Островського, який нібито зранку обміняв велику суму гривень на російські рублі, сів в автомобіль і вже майже досягнув адміністративного кордону з окупованим Кримом. У соціальних мережах з'явилося відео побиття чоловіка, який р...