Його знав увесь світ: У Болгарії на 104-му році життя помер благодійник, аскет дідусь Добрі

Протягом багатьох років Дідусь Добрі відмовлявся від матеріальних благ, повністю присвятивши себе духовному. За щедрість і аскетизм багато хто називав його "святим з Байлово".

Добре Димитров Добрев. Фото:dobrenoviny.sk

У болгарському селі Байлово на 104-му році життя помер Добре Димитров Добрев, відомий як Дідусь Добрі. Про це повідомляє Благовест-инфо з посиланням на офіційний сайт Болгарської Православної Церкви, передають Патріоти України.

Протягом багатьох років Дідусь Добрі відмовлявся від матеріальних благ, повністю присвятивши себе духовному. За щедрість і аскетизм багато хто називав його "святим з Байлово". Добре Димитров Добрев народився в Байлово в 1914 році, і все життя займався селянською працею.

Близько 2000 року він вирішив пожертвувати все своє майно Церкві. Кожен день приїжджав на автобусі або йшов пішки в Софію, віддалену від села на 40 з гаком км, і збирав біля храмів милостиню. Всі отримані гроші Дідусь Добрі передавав на відновлення храмів і інші потреби, залишаючи собі лише їжу та одяг.

Згодом він став відомий і шанований не тільки в Болгарії, але і за її межами. Похорон Добре Димитрова Добрева відбудеться 15 лютого. Храм в Байлово, де проходить прощання з ним, відкритий для паломників всю ніч.

Хіти тижня. Вважається одним з найкращих держменеджерів: Високопоставлений український чиновник кинув дружину і трьох дітей (фото)

субота, 21 квітень 2018, 16:40

Один із найбільш високооплачуваних топ-менеджерів державного сектора, голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв залишив свою сім'ю. Посадовець розлучився з дружиною Зоряною, з якою має трьох спільних дітей, передають Патріоти України з пос...

Хіти тижня. "Нічого святого": Терористи "ЛНР" використовують "особливу" дівчинку в пропаганді (фото)

субота, 21 квітень 2018, 16:20

Дитина сильно відстала в розвитку від однолітків. Терористи ЛНР знову використовують в своїх цілях юну "поетесу" Богдану Нещерет на прізвисько "Доця", яку раніше знімали в пропагандистських роликах, але потім викрили. Фото юною пропагандистки, у якої р...