Його знав увесь світ: У Болгарії на 104-му році життя помер благодійник, аскет дідусь Добрі

Протягом багатьох років Дідусь Добрі відмовлявся від матеріальних благ, повністю присвятивши себе духовному. За щедрість і аскетизм багато хто називав його "святим з Байлово".

Добре Димитров Добрев. Фото:dobrenoviny.sk

У болгарському селі Байлово на 104-му році життя помер Добре Димитров Добрев, відомий як Дідусь Добрі. Про це повідомляє Благовест-инфо з посиланням на офіційний сайт Болгарської Православної Церкви, передають Патріоти України.

Протягом багатьох років Дідусь Добрі відмовлявся від матеріальних благ, повністю присвятивши себе духовному. За щедрість і аскетизм багато хто називав його "святим з Байлово". Добре Димитров Добрев народився в Байлово в 1914 році, і все життя займався селянською працею.

Близько 2000 року він вирішив пожертвувати все своє майно Церкві. Кожен день приїжджав на автобусі або йшов пішки в Софію, віддалену від села на 40 з гаком км, і збирав біля храмів милостиню. Всі отримані гроші Дідусь Добрі передавав на відновлення храмів і інші потреби, залишаючи собі лише їжу та одяг.

Згодом він став відомий і шанований не тільки в Болгарії, але і за її межами. Похорон Добре Димитрова Добрева відбудеться 15 лютого. Храм в Байлово, де проходить прощання з ним, відкритий для паломників всю ніч.

"Не люблю "Єдину Росію". Та і він сам набрид": Російський рок-музикант здивував висловлюванням про Путіна (відео)

середа, 26 вересень 2018, 0:00

Костянтин Кінчев заявив, що став відомою людиною ще тоді, коли про нинішнього президента РФ ніхто та нічого не знав. Соліст російської рок-групи "Аліса" Костянтин Кінчев розповів про своє ставлення до президента РФ Володимира Путіна в інтерв'ю відомому...

Хіти тижня. "На це можна дивитися вічно": Українські військові знову знищили техніку окупантів (відео)

вівторок, 25 вересень 2018, 23:30

Росіяни вже давно могли б зрозуміти, що провокації до добра не доводять. Військовослужбовці Операції об'єднаних сил опублікували відео, на якому показано знищення бронетехніки окупантів на Донбасі. Дану інформацію підтвердив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ...