Його знав увесь світ: У Болгарії на 104-му році життя помер благодійник, аскет дідусь Добрі

Протягом багатьох років Дідусь Добрі відмовлявся від матеріальних благ, повністю присвятивши себе духовному. За щедрість і аскетизм багато хто називав його "святим з Байлово".

Добре Димитров Добрев. Фото:dobrenoviny.sk

У болгарському селі Байлово на 104-му році життя помер Добре Димитров Добрев, відомий як Дідусь Добрі. Про це повідомляє Благовест-инфо з посиланням на офіційний сайт Болгарської Православної Церкви, передають Патріоти України.

Протягом багатьох років Дідусь Добрі відмовлявся від матеріальних благ, повністю присвятивши себе духовному. За щедрість і аскетизм багато хто називав його "святим з Байлово". Добре Димитров Добрев народився в Байлово в 1914 році, і все життя займався селянською працею.

Близько 2000 року він вирішив пожертвувати все своє майно Церкві. Кожен день приїжджав на автобусі або йшов пішки в Софію, віддалену від села на 40 з гаком км, і збирав біля храмів милостиню. Всі отримані гроші Дідусь Добрі передавав на відновлення храмів і інші потреби, залишаючи собі лише їжу та одяг.

Згодом він став відомий і шанований не тільки в Болгарії, але і за її межами. Похорон Добре Димитрова Добрева відбудеться 15 лютого. Храм в Байлово, де проходить прощання з ним, відкритий для паломників всю ніч.

Хіти тижня. "Повний п***ець": Мережу вразило "скрепне" фото міста, в якому виріс російський олігарх Дерипаска

вівторок, 20 лютий 2018, 4:00

Соцмережі розсмішило фото міста Усть-Лабінська, в якому виріс олігарх Олег Дерипаска, який нещодавно потрапив в секс-скандал. Їх опублікував користувач Twitter Смирнов, повідомляють Патріоти України. "Читачі з Усть-Лабінська шлють фотографії процвітаюч...

Хіти тижня. Її звали "Куртизанка": Історики розкрили неймовірні факти про секс-шпіонаж в КГБ УРСР (фото)

вівторок, 20 лютий 2018, 3:00

"Вперше вона з’явилася у Львові в липні 1966. Мала українське коріння і французьке ім’я. КГБ підозрював: вона - Джеймс Бонд у спідниці. Так почалася справа під криптонімом "Куртизанка", - пише історик, науковий співробітник Центру досліджень визвольног...