"Іудо, тебе чекає гілляка": Симеон розповів про образи від УПЦ МП

Митрополит вважає, що тих ієрархів МП, які не прийшли на собор, відштовхнув не страх перед неканонічністю, а вони злякалися за своє місце.
Митрополит Симеон. Фото: liga.net.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон в інтерв'ю theBabel розповів, що після його рішення приєднатися до Православної церкви в Україні його "обливають брудом" свої - священики УПЦ Московського патріархату, передають Патріоти України.

"Наприклад: "Іудо, тебе чекає гілляка". Хочу сказати одне: стільки зла, жовчі і ненависті я ще ніколи не бачив з боку архієреїв, священиків і віруючих Московського патріархату. Любов'ю там і не пахне, а де немає любові - там немає Бога", - розповів Симеон.
За його словами, після об'єднавчого собору його підтримали архієреї Київського патріархату і УАПЦ, подзвонив також і митрополит київський Єпіфаній зі словами: "Сьогодні ми всі служили і молилися за вас. Як ви там?".
"Я у наших людей уже просив вибачення за те, що двадцять років займався зомбуванням: [говорив про УПЦ КП, що її парафіяни -] "розкольники", "не хрещені, не вінчані". Людям важко. Ми ж їм говорили одне. А тепер їм треба сприйняти все зовсім по-іншому. Тим більше [МП] продовжує лякати своїх прихожан: "Тільки ви спасетесь, а вони підуть в пекло". Це сектантський підхід", - розповів Симеон, зазначивши, що ще до собору отримав інформацію, що Москва доручила провести чистку "націоналістів" серед священиків Московського патріархату.
Симеон вважає, що тих ієрархів МП, які не прийшли на собор, відштовхнув не страх перед неканонічністю, а вони злякалися за своє місце і свій трон.

Українці зможуть отримати грошову допомогу від німецького фонду: Названо дві обов’язкові умови

вівторок, 28 березень 2023, 11:30

Українці, котрі виїхали за кордон, мають змогу отримувати фінансову допомогу, зокрема, в Польщі. У тому числі й від німецького фонду, але розраховувати на неї зможуть лише певні категорії громадян, передають Патріоти України. Йдеться про українців, які...

Окупанти застосували на Донбасі аерозольні "сльозогінні" гранати: Чим небезпечні й чому заборонені Женевським протоколом

вівторок, 28 березень 2023, 11:24

Воєнні злочинці з лав окупаційної армії РФ застосували проти українців аерозольні "сльозогінні" гранати. Засобами ведення війни, які заборонені міжнародними протоколами, загарбники вели обстріли на Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Про це повідом...