"Іудо, тебе чекає гілляка": Симеон розповів про образи від УПЦ МП

Митрополит вважає, що тих ієрархів МП, які не прийшли на собор, відштовхнув не страх перед неканонічністю, а вони злякалися за своє місце.
Митрополит Симеон. Фото: liga.net.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон в інтерв'ю theBabel розповів, що після його рішення приєднатися до Православної церкви в Україні його "обливають брудом" свої - священики УПЦ Московського патріархату, передають Патріоти України.

"Наприклад: "Іудо, тебе чекає гілляка". Хочу сказати одне: стільки зла, жовчі і ненависті я ще ніколи не бачив з боку архієреїв, священиків і віруючих Московського патріархату. Любов'ю там і не пахне, а де немає любові - там немає Бога", - розповів Симеон.
За його словами, після об'єднавчого собору його підтримали архієреї Київського патріархату і УАПЦ, подзвонив також і митрополит київський Єпіфаній зі словами: "Сьогодні ми всі служили і молилися за вас. Як ви там?".
"Я у наших людей уже просив вибачення за те, що двадцять років займався зомбуванням: [говорив про УПЦ КП, що її парафіяни -] "розкольники", "не хрещені, не вінчані". Людям важко. Ми ж їм говорили одне. А тепер їм треба сприйняти все зовсім по-іншому. Тим більше [МП] продовжує лякати своїх прихожан: "Тільки ви спасетесь, а вони підуть в пекло". Це сектантський підхід", - розповів Симеон, зазначивши, що ще до собору отримав інформацію, що Москва доручила провести чистку "націоналістів" серед священиків Московського патріархату.
Симеон вважає, що тих ієрархів МП, які не прийшли на собор, відштовхнув не страх перед неканонічністю, а вони злякалися за своє місце і свій трон.

Під час футбольного матчу гравець втратив свідомість, врізавшися у бетонну стіну (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 1:10

Форвард "Хемі Лейпциг" Денис Йепель під час матчу регіональної ліги проти "Хемнітцера" трохи не розрахував свою швидкість. Удар вийшов настільки сильним, що футболіст вирушив у досить глибокий нокаут. На допомогу йому наспіли партнери по команді та мед...

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...