Із родичів беруть розписки про "нерозголошення": На Донбасі окупанти зазнають величезних втрат

У "кращих скрепних традиціях" росіяни вигадали, як приховати втрати найманців та намалювати оптимістичну картинку про досягнення "армій республік".

Втрати окупантів зовсім не такі "незначні", як вони говорять. Ілюстрація: соцмережі.

Бойовики нахабно брешуть про кількість ліквідованих окупантів на Донбасі, погрожуючи їх сім'ям. Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" в Facebook, передають Патріоти України.

"У зведеннях обМарочка (представник так званої "Народної міліції ЛНР" Андрій Марочко, - прим. ред.) та оБассуріна (так званий "заступник командувача оперативного командування" Едуард Басурін, - прим. ред.) втрат серед російсько-окупаційних військ немає, а в самій громаді глоду ньюз цілих 13 окупантів. Ось незадачка виходить у спікерів, втрати останнього часу ховають так, що навіть підписку у сімей беруть про нерозголошення, інакше бабулєтіки за вступ в "бригаду 200" сім'ї не виплатять", - пише він.

"Він знімав звірства окупантів": У Харкові знайшли вбитим відомого фотокореспондента

понеділок, 23 травень 2022, 11:30

Щодня стає відомо про нові жертви серед мирних людей, яких жорстоко вбивають окупанти. Днями знайшли тіло фотографа й оператора Ігоря Гуденка, автора надважливого відео розстрілу протестувальників на Майдані 20 лютого 2014 року. Він загинув від російсь...

"Русский военный корабль... Всьо": У Києві небувалий ажіотаж навколо нової марки - черга за нею вишикувалася за кілька годин до початку продажу (відео)

понеділок, 23 травень 2022, 11:25

Вже друга марка "Укрпошти" - цього разу з потопленим російським флагманом ЧФ "Москва" - знову викликала ажіотаж в Україні, передають Патріоти України. Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, що урочисті погашення марки «Російський військовий кор...