Із родичів беруть розписки про "нерозголошення": На Донбасі окупанти зазнають величезних втрат

У "кращих скрепних традиціях" росіяни вигадали, як приховати втрати найманців та намалювати оптимістичну картинку про досягнення "армій республік".

Втрати окупантів зовсім не такі "незначні", як вони говорять. Ілюстрація: соцмережі.

Бойовики нахабно брешуть про кількість ліквідованих окупантів на Донбасі, погрожуючи їх сім'ям. Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" в Facebook, передають Патріоти України.

"У зведеннях обМарочка (представник так званої "Народної міліції ЛНР" Андрій Марочко, - прим. ред.) та оБассуріна (так званий "заступник командувача оперативного командування" Едуард Басурін, - прим. ред.) втрат серед російсько-окупаційних військ немає, а в самій громаді глоду ньюз цілих 13 окупантів. Ось незадачка виходить у спікерів, втрати останнього часу ховають так, що навіть підписку у сімей беруть про нерозголошення, інакше бабулєтіки за вступ в "бригаду 200" сім'ї не виплатять", - пише він.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...