Камені з неба: У Криму зносять дельфінарій головного "кримнашиста" (фото)

Дельфінарій належав скандальному власнику зоопарку "Тайган" Олегу Зубкову, який підтримав анексію Криму та агітував за Путіна і "русскую весну".

Фото: ЗМІ

Російсько-окупаційна влада Ялти почала демонтаж незаконного дельфінарію у зоопарку "Казка", повідомляють Патріоти України з посиланням на проросійський сайт "Крим.інфо".

"Сьогодні адміністрація Ялти приступає до виконання постанови про примусовий демонтаж нестаціонарного об'єкта - дельфінарію, що складається з трибун, основного басейну і допоміжного басейну для утримання тварин. Раніше власнику цих конструкцій видали повідомлення про добровільний демонтаж цієї конструкції, дали місяць на його виконання. Але воно не було виконано", - розповів начальник управління земельного і містобудівного муніципального контролю адміністрації Ялти Олександр Коваленко.

Дельфінарій "зайняв 2 тисячі квадратних метрів муніципальної власності". Зноситимуть споруду 1,5 місяця.

"Несучу конструкцію демонтуватимемо близько місяця, і десь близько двох тижнів - чашу. Після демонтажу будматеріали півроку зберігатимуться на майданчику - у власника буде можливість приїхати, оплатити нам вартість демонтажу, вартість зберігання і забрати своє майно. Суму вияснять на заключному етапі демонтажу, але попередньо - близько 3 млн рублів", - розповів журналістам керівник об'єднаної компанії, що управляє адміністрацією Ялти Тамерлан Джазан.

Під час футбольного матчу гравець втратив свідомість, врізавшися у бетонну стіну (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 1:10

Форвард "Хемі Лейпциг" Денис Йепель під час матчу регіональної ліги проти "Хемнітцера" трохи не розрахував свою швидкість. Удар вийшов настільки сильним, що футболіст вирушив у досить глибокий нокаут. На допомогу йому наспіли партнери по команді та мед...

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...