Кара з неба на окупантів: Стало відомо про нову біду в окупованому Криму

Постраждали виноградники – експерти говорять про значні збитки.

Ілюстрація: inshe.tv

Близько 80 га виноградників одного з найбільших винзаводів Криму – "Массандра" – постраждали через селевий потік. На заводі відзначають, що фахівці зараз займаються точною оцінкою втрат, повідомляють Патріоти України.

"Великі площі занесені мулом і брудом, деякі посадки повністю знищені, виноградники викорчувані", – наголошується в інформації заводу.

Найбільших втрат зазнала територія, де були висаджені продуктивні посадки сортів шардоне, кокур, чауш магарацький, мускат бурштиновий.

"Крім того, селевий потік зачепив і тракторну бригаду - зруйновані огорожі, вся територія, включаючи техніку і будівля бригади, занесена мулом і брудом", - зазначає підприємство.

Довідка. "Массандра" – одне з найбільших підприємств СНД по виноградарству і виробництву високоякісних марочних виноградних вин, тютюну, фруктів та іншої сільськогосподарської продукції. В об’єднання входять 9 заводів первинного і вторинного виноробства і три самостійні заводи.

Нагадаємо, окупанти в Криму намагаються зірвати патріотичні заходи.

В Міноборони Австралії навчились керувати дроном силою думки. Солдатам вживляти чіпи для управління технікою не знадобиться (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 3:00

Австралійські вчені із Технологічного університету Сіднея розробили систему яка дозволить керувати роботизованими системами силою думки. . Про це повідомляє видання Defense One з посиланням на наукову статтю вчених із UTS. . Як повідомляють австралій...

"Ви показали свою силу". Зірка серіалу "Картковий будинок" Робін Райт, що зіграла першу жінку-президента США, записала звернення до українців

вівторок, 28 березень 2023, 2:00

Зірка серіалу "Картковий будинок", американська актриса Робін Райт висловила підтримку українському народу, . "Я хочу висловити свою підтримку українцям. Ви показали так багато сили та стійкості у ці жахливі часи. Я з вами, і сподіваюся, що це закі...