Карма? Стало відомо, що збирається зробити на попелі жертв "Зимової вишні" наступник Тулєєва

За попередніми даними, будівля згорілого торгового центру підлягає знесенню.
Пожежа в Кемерово. Фото: соцмережі.

Сергій Цивільов, який 1 квітня став тимчасовим губернатором Кемеровської області після пожежі в "Зимней вишне", запропонував створити на місці згорілого торгового центру дитячий технопарк. Про це повідомляють на сайті обладміністрації, передають Патріоти України.

Першу нараду на посаді новий в.о. губернатора присвятив ліквідації наслідків пожежі в "Зимней вишне" і перевірці на протипожежну безпеку будівель із масовим перебуванням людей.

Мер Кемерова Ілля Середюк повідомив, що мешканці міста наразі вирішують, що з'явиться на території згорілого торгового центру. "Цивільов запропонував внести до варіантів голосування створення нового дитячого технопарку, у якому буде розміщено меморіал", – ідеться в повідомленні.

За попередніми даними, будівля згорілого торгового центру підлягає знесенню. За словами мера, наразі на різних інтернет-майданчиках відбувається голосування, щоб кемеровчани змогли запропонувати варіант благоустрою території "Зимней вишни". Голосування відбувається четверту добу і триватиме протягом приблизно двох тижнів. Наразі найпопулярніший варіант – створення парку з іменними деревами і невеликим меморіалом.

Дмитро Дікусар розповів, про розчарування після двох років війни та що підтримує бойовий дух

неділя, 25 лютий 2024, 6:15

Український хореограф Дмитро Дікусар, який від початку російського вторгнення воює на фронті, розповів про свої відчуття після двох років повномасштабної війни. Також він зізнався, що тримає в тонусі та продовжує підтримувати бойовий дух. . Хореогра...

Два роки не обіймали маму... Україна повернула з окупації двох дівчаток

неділя, 25 лютий 2024, 5:58

З тимчасово окупованих територій вдалося повернути ще двох дівчат. Про це в суботу, 24 лютого, повідомила пресслужба Мінреінтеграції. . Повідомляється, що майже два роки дві дівчинки не могли побачити свою матір через війну. . "На момент широкомасш...