Кавказ палає під ногами імперців: Жінка підірвала себе на КПП у столиці Чечні

Смертниця влаштувала вибух біля контрольно-пропускного пункту поліції, який розташований на вулиці Шосейній в Грозному.
Поліції у Грозному нагадали, що спокій - тільки ілюзія. Ілюстрація: соцмережі.

Крім неї, ніхто не загинув. Особу смертниці встановлюють. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Новую газету".

"На околиці Грозного невідома молода жінка вчинила самопідрив", - сказав т.в.о. міністра внутрішніх справ у Чеченській республіці генерал поліції Апті Алаудінов.

Постраждалих через вибух, крім смертниці, немає. За даними телеканалу "360", жінка підірвала себе, не дійшовши до КПП близько 75 метрів. Смертниця влаштувала вибух біля контрольно-пропускного пункту поліції, який розташований на вулиці Шосейній в Грозному. Особу загиблої поки не встановлено.

Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...