"Хет-трік дня": Луценко похвалився спійманим у ГПУ корупціонером (фото)

З метою ускладнення документування протиправної діяльності, працівник прокуратури для отримання неправомірної вигоди в якості посередника залучив сторонню особу.

Юрій Луценко. Фото: РБК.

Генеральна інспекція Генпрокуратури затримала на гарячому старшого слідчого ГПУ, що вимагав 50 тисяч доларів. Про це повідомив у Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко, передають Патріоти України.

"31 липня 2018 року до Головного управління БКОЗ СБУ надійшла заява від громадянина про те, що старший слідчий в ОВС управління з розслідування ОВС ГПУ, діючи умисно, з використанням свого службового становища, вимагає від нього неправомірну вигоду в розмірі 50 тис доларів за припинення кримінального переслідування в рамках кримінального провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України, та не перешкоджання будівельним роботам у с. Крюківщина на Київщині", - написала у Facebook прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

Вона повідомила, що згідно показань заявника, переслідування почалося 19 липня 2018 року, коли працівниками ГПУ було проведено огляд будівельного майданчику, а в подальшому почали викликати на допит як свідків працівників підприємства. За її словами, з метою ускладнення документування протиправної діяльності, працівник прокуратури для отримання неправомірної вигоди в якості посередника залучив сторонню особу.

"Генінспекція ГПУ спрацювала знову бездоганно. На даний час проводяться процесуальні дії", - сказала Сарган.

Інфекціоністка пояснила, чому у людей без патологій COVID-19 може бути важким

четвер, 22 жовтень 2020, 17:58

Пацієнти з коронавірусом з групи ризику навіть без патологій можуть мати тяжкий перебіг хвороби. Іноді навіть міцні та здорові люди при COVID-19 можуть померти. Про це розповіла українська лікарка-інфекціоністка з Чернівецької обласної та міської лікар...

"Нашли схему, как урезать зарплату рабочим". Почему с Укрзализници массово увольняются люди", - журналіст

четвер, 22 жовтень 2020, 17:47

Работники "Укрзализници" массово жалуются на ухудшение условий труда. Люди говорят, что зарплаты, по сравнению с прошлым годом, уменьшились, а нагрузка на многих участках, наоборот, растет. Интересно, что с похожими претензиями - на низкую зарплату - и...