Хіти тижня. 30 тонн золота лише в одному зі схронів: Масони розкрили місцезнаходження схованок з незліченними скарбами Третього рейху

Масонська ложа німецького міста Кведлінбург вирішила опублікувати щоденник офіцера СС, в якому знаходиться інформація про 11 скарбів Гітлера в Польщі.

Ці записи були зроблені нацистським офіцером Егоном Олленхауером під час відступу Вермахту з території Польщі, передають Патріоти України з посиланням на The First News. За наказом Гітлера в різних куточках країни були заховані золото і найбільші твори мистецтва.

За словами представників кведлінбургскої масонської ложі, Олленхауер грав ключову роль в операції СС, виступаючи в ролі «сполучної ланки» між місцевими аристократами, які захотіли заховати свої коштовності, і нацистською армією.
Згідно із записами щоденника, в нинішньому Вроцлаві знаходяться 28 тонн золота, які були перевезені туди з одного з відділень Рейхсбанку. Інший скарб багатий різними монетами, медалями, ювелірними виробами та прикрасами, які нацистам передали аристократи на зберігання. В одному з тайників можна знайти 47 творів мистецтва, викрадених з французьких колекцій. Там картини Боттічеллі, Рубенса, Сезанна, Караваджо, Моне, Дюрера, Рафаеля і Рембрандта.
Представник фонду «Сілезійский міст», Роман Фурманьяк заявив, що ложа хотіла дочекатися моменту, коли всі люди, пов'язані з цими записами, помруть. І тепер, коли справжність щоденника перевірена п'ятьма німецькими установами, в тому числі фахівцями факультету історії мистецтв Геттінгенського університету, записи стали суспільним надбанням. Публікація щоденника була здійснена в честь сторіччя відновлення незалежності Польщі і 1100-річчя з часу заснування кведлінбургскої ложі.
Представники фонду мають намір повернути скарби у власність законним власникам. На даний момент всі схованки знаходяться під охороною «Сілезійского мосту». Поки відомо лише про декілька локацій: в глибокому колодязі і в ставку палацового парку міста Ополе, а також в бетонному саркофазі на дні місцевого струмка і в якійсь підземної оранжереї в Польщі.

"Приїхав через 20 хвилин, тіло було у швидкій": Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові, який скаржився на тиск

четвер, 23 березень 2023, 18:59

Командир Дмитра Гульчука - курсанта Львівського університету внутрішніх справ, який застрелився на території навчальної установи, - стверджує, що не конфліктував із хлопцем і буллінгу не було. Станіслав Пась заявив, що 18-річний юнак останній тиждень с...

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...